Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent gotowy do debaty w sprawie emerytur

0
Podziel się:

Bronisław Komorowski dodał, że obok kwestii systemu emerytalnego, trzeba szukać też innych rozwiązań problemu starzejącego się społeczeństwa.

Prezydent gotowy do debaty w sprawie emerytur
(prezydent.pl/GFDLk)

Prezydent gotowy do debaty w sprawie emerytur. Bronisław Komorowski pytany o apel pracodawców o zwołanie okrągłego stołu na temat OFE, przypomniał że już wcześniej inicjował działania w sprawie systemu emerytalnego.

- _ Oczywiście jeśli trzeba będzie w przyszłości szukać kolejnych rozwiązań poprzez zmianę systemu emerytalnego, to czemu nie. Trzeba rozmawiać. W pałacu prezydenckim odbywają się regularne fora debaty publicznej i tematy nośne wymierzone w działania strategicznie ważne dla państwa są tam stale obecne _ - twierdzi prezydent.

Bronisław Komorowski dodał, że obok kwestii systemu emerytalnego, trzeba szukać też innych rozwiązań problemu starzejącego się społeczeństwa. Prezydent wskazał tu na politykę prorodzinną i potrzebę przekonania Polaków do posiadania większej liczby dzieci.

Czytaj więcej w Money.pl
Rostowski będzie zabierał pieniądze z OFE _ Jest prawdopodobne, że państwo będzie będzie musiało je wypłacać z kapitału zgromadzonego w OFE. _
Polacy chętnie przeniosą się do ZUS-u Ponad połowa Polaków chce mieć wybór, czy odkładać na emeryturę w OFE, czy tylko w ZUS-ie.
Kaczyński objeżdża Polskę i piętnuje oszustwa -_ Mamy alternatywy dla tego, co sie dzieje w kraju _ - mówił szef PiS.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)