Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Problemy Amber Gold. Mularczyk chce interwencji premiera Tuska

0
Podziel się:

Jeśli szef rządu nie zajmie stanowiska w sprawie Amber Gold, to Solidarna Polska będzie domagała się zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu w tej sprawie.

Problemy Amber Gold. Mularczyk chce interwencji premiera Tuska
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Rząd Donalda Tuska _ stoi na oszustwie _ - uważa Arkadiusz Mularczyk. Szef klubu Solidarnej Polski za sytuację z firmą Amber Gold i upadającymi biurami podróży wini rządzących i dlatego domaga się, by w ciągu dwóch dni głos w tej sprawie zabrał premier Donald Tusk.

_ - Panie premierze, wreszcie jak to jest, że w naszym kraju działają firmy, które wyciągają pieniądze z kieszeni polaków i nie są w stanie ich potem zwrócić? _ - pytał Arkadiusz Mularczyk.

POSŁUCHAJ ARKADIUSZA MULARCZYKA:

(źródło: IAR)

Poseł PO Andrzej Halicki nie jest zaskoczony tym, że za problemy prywatnych firm opozycja obwinia rząd.

_ - Nie jestem zdziwiony, że odpowiadamy za wszystko. Odpowiadamy też za nietrafne wybory dotyczące lokat, wręcz pomimo ostrzeżeń. Nie chcę tego opisywać w sposób ostrzejszy. Wszyscy uczymy się żelaznych prawd rynku - _ kontruje Halicki.

POSŁUCHAJ ANDRZEJA HALICKIEGO:

(źródło: IAR)

Arkadiusz Mularczyk powiedział na konferencji prasowej, że jeśli szef rządu nie zajmie stanowiska w sprawie Amber Gold, to Solidarna Polska będzie domagała się zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu w tej sprawie.

Czytaj więcej o kłopotach Amber Gold w Money.pl
Amber Gold obiecał pieniądze. Już po terminie Pracownicy oddziału nie informowali, czy realizowane są wypłaty z tytułu zakończonych już lokat.
To Balcerowicz mówi o klientach Amber Gold Nie można ludzi całkiem pozbawić obowiązku odpowiedzialności - w ten sposób komentuje oburzenie klientów firmy Amber Gold profesor Leszek Balcerowicz.
Nieoficjalne dane Money.pl: Dlaczego prokuratura nie ochroniła klientów Amber Gold? Urzędnicy państwowi ani razu nie sprawdzili, co firma robi z depozytami. Nie powstała też ani jedna opinia biegłego na temat spółki.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)