Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przedsiębiorczość zdominowała Radę PSL

0
Podziel się:

Ludowcy spotkali się podczas posiedzenia Rady Naczelnej partii.

Przedsiębiorczość zdominowała Radę PSL
(PAP/Tomasz Gzell)

Prezes PSL Janusz Piechociński wzywa samorządowców do wspierania przedsiębiorczości. Podczas posiedzenia Rady Naczelnej PSL zaapelował do lokalnych polityków, aby rozpoczęli dyskusję z przedstawicielami biznesu na nadzwyczajnych posiedzeniach rad gmin, powiatów i sejmików województw.

Janusz Piechociński przypomniał działaczom swojej partii, że nie tylko rząd i minister, lecz także samorządy odpowiadają, za miejsca pracy, produktywność, powstawanie nowych firm.

Ludowcy dyskutowali też o projekcie reformy urzędów pracy. Propozycja zakłada, że to pracodawcy będą zgłaszać się do urzędów z kandydatem na pracownika i wspólnie szukać możliwości dofinansowania jego szkolenia.

Po posiedzeniu Rady Naczelnej dziennikarze pytali Janusza Piechocińskiego o przyszłość ministra rolnictwa i rozwoju wsi Stanisława Kalemby. Wicepremier odpowiedział, że _ Staszek może spać spokojnie _.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak Piechociński rozprawi się z bezrobociem? Zreformuje... - _ Nie tylko rząd i minister odpowiadają, za miejsca pracy, produktywność, powstawanie nowych firm _ - mówił prezes PSL.
PSL szuka sojuszników. Na prawicy Pierwsza debata programowa PSL i PJN wezmą udział liderzy obu partii: Janusz Piechociński i Paweł Kowal.
"Jego misja jest romantyczna, ale bez szans" Kandydat PiS na premiera prof. Piotr Gliński rozmawiał wczoraj z władzami PSL.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)