Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
banki
17.02.2018 17:47

Przerwy techniczne w polskich bankach. Sprawdź, gdzie w weekend będą problemy

Ograniczenia w dostępie do konta, niedziałające karty i problemy z serwisem. Tak będzie wyglądał weekend klientów niektórych banków. Sobota i niedziela to dla banków najlepszy czas na prace modernizacyjne. Sprawdź, w których bankach będą utrudnienia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lech Gawuc/REPORTER)
Sobota i niedziela to dla banków najlepszy moment na przerwy techniczne. Dla klientów to problem

W nocy z soboty na niedzielę prace modernizacyjne zaplanował mBank. Przerwa potrwa od godziny do 6:30. W tym czasie nie będzie możliwości płacenia kartą, wypłacania gotówki z bankomatu. Pieniędzy na konto nie wpłacimy też za pośrednictwem wpłatomatu.

Ale to nie koniec. Od 1:30 do 8:00 w niedzielę nie będzie możliwości złożenia żadnego wniosku w serwisie, w podobnych godzinach nie będzie działać aplikacja mobilna i logowanie przez internet. "Prosimy o wyrozumiałość oraz wykonanie wszelkich operacji we wcześniejszym terminie” - informuje bank. A to oznacza, że na sobotnie wieczorne wyjścia lepiej zaopatrzyć się w gotówkę.

Identyczne ograniczenia w dostępie do pieniędzy będą mieli klienci Orange Finanse. Produkty bankowe operatorowi dostarcza właśnie mBank, dlatego godziny przerw są identyczne.

"Dzwoniąc na infolinię uzyskasz informacje o naszej ofercie, jednak nie zrealizujesz operacji" - informuje Orange Finanse.

Zobacz także: Chiny. Bohaterski pracownik banku

Z kolei w niedzielę w nocy przerwę techniczną ma zaplanowany bank Millennium. Od godziny 1 do godziny 4 nie będzie dostępny system Millenet, aplikacja mobilna, płatności za pośrednictwem Blik oraz wpłaty i wypłaty kartami w bankomatach.

"Obecnie pracujemy nad usprawnieniem systemu i potrzebujemy czasu, by wszystko sprawdzić. Mamy nadzieję przywrócić pełną dostępność wcześniej" – informuje bank.

Tagi: banki, bank, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-02-2018

MagdaI znowu będą nas doić... II filar był be, bo pieniądze nie trafiały do skarbu państwa, a teraz sami identyczny stwarzają. Przy takich rządach i … Czytaj całość

18-02-2018

ZłyNie trzeba chyba nikogo przekonywać, że nasz kraj za ostatnie tylko 100 lat był zerowany tym sposobem co najmniej 3 razy. Jak krótką trzeba mieć … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)