Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Przerwy techniczne w polskich bankach. Sprawdź, gdzie w weekend będą problemy

Przerwy techniczne w polskich bankach. Sprawdź, gdzie w weekend będą problemy

Sobota i niedziela to dla banków najlepszy moment na przerwy techniczne. Dla klientów to problem Fot. Lech Gawuc/REPORTER
Sobota i niedziela to dla banków najlepszy moment na przerwy techniczne. Dla klientów to problem

Ograniczenia w dostępie do konta, niedziałające karty i problemy z serwisem. Tak będzie wyglądał weekend klientów niektórych banków. Sobota i niedziela to dla banków najlepszy czas na prace modernizacyjne. Sprawdź, w których bankach będą utrudnienia.

W nocy z soboty na niedzielę prace modernizacyjne zaplanował mBank. Przerwa potrwa od godziny do 6:30. W tym czasie nie będzie możliwości płacenia kartą, wypłacania gotówki z bankomatu. Pieniędzy na konto nie wpłacimy też za pośrednictwem wpłatomatu.

Ale to nie koniec. Od 1:30 do 8:00 w niedzielę nie będzie możliwości złożenia żadnego wniosku w serwisie, w podobnych godzinach nie będzie działać aplikacja mobilna i logowanie przez internet. "Prosimy o wyrozumiałość oraz wykonanie wszelkich operacji we wcześniejszym terminie” - informuje bank. A to oznacza, że na sobotnie wieczorne wyjścia lepiej zaopatrzyć się w gotówkę.

Identyczne ograniczenia w dostępie do pieniędzy będą mieli klienci Orange Finanse. Produkty bankowe operatorowi dostarcza właśnie mBank, dlatego godziny przerw są identyczne.

"Dzwoniąc na infolinię uzyskasz informacje o naszej ofercie, jednak nie zrealizujesz operacji" - informuje Orange Finanse.

Zobacz także: Chiny. Bohaterski pracownik banku


 

Z kolei w niedzielę w nocy przerwę techniczną ma zaplanowany bank Millennium. Od godziny 1 do godziny 4 nie będzie dostępny system Millenet, aplikacja mobilna, płatności za pośrednictwem Blik oraz wpłaty i wypłaty kartami w bankomatach.

"Obecnie pracujemy nad usprawnieniem systemu i potrzebujemy czasu, by wszystko sprawdzić. Mamy nadzieję przywrócić pełną dostępność wcześniej" – informuje bank.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Zły
2018-02-18 15:49
Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że nasz kraj za ostatnie tylko 100 lat był zerowany tym sposobem co najmniej 3 razy. Jak krótką trzeba mieć pamięć, że ludzie się na to nabierają. Wiecie że dzisiaj emeryt po 100 latach bierze 3500zł na rękę? To jest hańba dla pracujących uczciwie ludzi. Ta piramida finansowa wkrótce padnie a ludzie będą płakać ze swojej naiwności. TAAAK LUDZIE rząd wam da.... ale rząd tylko umie drukować papierki, za które i tak nic nie kupicie jeśli wcześniej czegoś się nie zrobi ludzkimi rękami. Prawdziwe bogactwo to materialne namacalne przedmioty i wiedza a nie jakieś cyferki na kontach i papierki. One dziś są jutro jak prądu braknie albo bank padnie to może już ich nie być. CO WY MYŚLICIE ŻE POLACY TO CIEMNY NARÓD? Oni są SPRYTNIEJSI niż myślicie. To nie głupawa ameryka. TO JEST POLSKA!!
Magda
2018-02-18 08:59
I znowu będą nas doić... II filar był be, bo pieniądze nie trafiały do skarbu państwa, a teraz sami identyczny stwarzają. Przy takich rządach i szastaniu pieniędzmi, których nasz kraj nie ma, za kilka lat ogłosimy upadłość i po pracowniczych planach i po emeryturach zostanie wspomnienie...