Notowania

rosja
17.10.2011 20:15

Putin przekonany do wysokich wydatków na cele socjalne

Premier Rosji bronił ich mówiąc szefom zagranicznych korporacji, że to pomoże powstrzymać protesty oburzonych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kremlin.ru/CC/Wikipedia)

Premier Rosji bronił ich dzisiaj mówiąc szefom zagranicznych korporacji, że to pomoże powstrzymać protesty _ oburzonych _, do których doszło w weekend w Europie, Azji i USA.

Przemawiając w Moskwie na spotkaniu z zagranicznymi inwestorami dzień po demonstracjach w wielu miastach całego świata przeciwko niesprawiedliwości i kryzysowi gospodarczemu, Putin powiedział, że dwucyfrowy wzrost wydatków na cele socjalne, który zatwierdził, zapobiegnie podobnym niepokojom w Rosji.

Zdaniem Putina _ obywatele Rosji powinni odczuwać po sobie, na swym budżecie, na wykształceniu swych dzieci, że w kraju coś się zmienia na lepsze _.

_ - Tylko wówczas można liczyć na poparcie obywateli i cieszyć się ich zaufaniem _ - powiedział rosyjski premier i dodał, że jeśli tak się nie dzieje, to na ulice wychodzą setki tysięcy ludzi z żądaniami socjalno-gospodarczymi, których ich rządy nie są w stanie spełnić.

_ - Wypełnimy bezwarunkowo nasze zobowiązania w sferze socjalnej wobec rosyjskich obywateli _ - powiedział Putin, którego wciąż największą popularność potwierdzają wszystkie sondaże i który najpewniej zwycięży w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku.

Czytaj więcej o sytuacji w Rosji
[ ( http://static1.money.pl/i/h/93/t82525.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/putin;deklaruje;rosjanie;beda;mieli;wybor,174,0,937390.html) Putin nie zmusi do tego Rosjan. Sami wybiorą Premier Rosji zaznaczył, że wynik wyborów prezydenckich nie jest rozstrzygnięty.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t85001.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zaskakujacy;apel;miedwiediewa;do;ministrow,43,0,936747.html) Zaskakujący apel Miedwiediewa do ministrów _ - Bez znajomości Internetu i umiejętności posługiwania się komputerem nie ma co marzyć o pracy w rządzie - _ zapowiedział prezydent.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/93/t82525.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/putin;oskarza;usa;o;pasozytowanie;na;gospodarce;swiatowej,83,0,884563.html) Radykalna wypowiedź Putina na temat USA Według Putina zwiększenie limitu zadłużenia USA tylko odracza systemowe decyzje w amerykańskiej gospodarce.
Tagi: rosja, władimir putin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz