Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

"Rzeczpospolita" - Ranking kont osobistych

0
Podziel się:

Najlepszy rachunek osobisty dla osób wymagających i dobrze zarabiających oferuje Kredyt Bank - wynika z rankingu ROR przygotowanego przez CBM Indicator na zlecenie "Rzeczpospolitej".
Konto z Lwem Prestiż ING Banku Śląskiego jest z kolei najbardziej odpowiednie dla młodych i ceniących nowoczesność ludzi o dochodach powyżej średniej, którzy chcą mieć wspólny rachunek.

Najlepszy rachunek osobisty dla osób wymagających i dobrze zarabiających oferuje Kredyt Bank - wynika z rankingu ROR przygotowanego przez CBM Indicator na zlecenie "Rzeczpospolitej".
Konto z Lwem Prestiż ING Banku Śląskiego jest z kolei najbardziej odpowiednie dla młodych i ceniących nowoczesność ludzi o dochodach powyżej średniej, którzy chcą mieć wspólny rachunek. Dla emerytów najlepsze Superkonto w PKO BP. Dla studentów - konto akademickie w ING Banku Śląskim.
ING Bank Śląski dużo punktów uzyskał za dostęp do konta za pośrednictwem wszystkich nowoczesnych kanałów - infolinia, zlecenia przez telefon, Internet. W rankingu kont akademickich dobrze wypadły banki internetowe. PKO BP dysponuje największą siecią oddziałów i bankomatów. Bank ten został też najlepiej oceniony przez klientów, w specjalnym rankingu. Na kolejnych miejscach w tym rankingu znalazły się - BPH PBK i Fortis Bank.
Jak napisała w komentarzu Bożena Żuławnik w ostatnich latach banki bardzo rozbudowały i unowocześniły swoje oferty dla indywidualnych klientów. Coraz lepiej spełniają oczekiwania różnych grup klientów. Niestety - według Żuławnik - nierzadko nie jest to dokładnie taka usługa, o jaką nam chodziło. Banki często bowiem informują o atrakcjach pomijając koszty z nimi związane, podają oprocentowanie, które niekoniecznie odpowiada wielkości faktycznych odsetek - pisze Żuławnik. Według Żuławnik przyciągnięcie klienta nie jest obecnie specjalnie trudne, ale zatrzymanie go to już sztuka. Uda się ona wyłącznie tym bankom, które nie tylko przygotują dobrą ofertę, ale po prostu będą przyjazne - uważa Żuławnik.
Ranking kont osobistych zamieściła "Rzeczpospolita".

rzeczpospolita/ makowska/d.nyg

banki
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)