Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rekonstrukcja rządu? "To napływ świeżej krwi"

0
Podziel się:

Rząd Donalda Tuska wymaga kosmetycznych zmian - uważa Kazimierz Marcinkiewicz. Były premier uważa, że takie roszady pozytywnie wpływają na funkcjonowanie rządów.

Rekonstrukcja rządu? "To napływ świeżej krwi"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ Rząd Donalda Tuska wymaga kosmetycznych zmian _- uważa Kazimierz Marcinkiewicz. Były premier uważa, że takie roszady pozytywnie wpływają na funkcjonowanie rządów.

- _ Dobrze jest jak rząd jest zmieniany co roku. To jest takie ozdrowieńcze. To jest napływ świeżej krwi. To jest też mobilizujące, jeśli każdy wie, że jest taki moment w roku, gdy będzie oceniany i będzie mógł odejść _ - mówi były premier.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI KAZIMIERZA MARCINKIEWICZA:

Kazimierz Marcinkiewicz nie spodziewa się jutro poważnych zmian w rządzie Donalda Tuska. W jego ocenie potrzebna jest jednak _ świeża krew _, która usprawni działanie gabinetu.

Były premier podkreślił, że zapowiedzi zmian wynikają z wyjazdu do Hiszpanii Tomasza Arabskiego i prawdopodobnie dotkną tylko stanowisk wiceministrów. Wyraził również opinię, że niektóre resorty, takie jak ministerstwo transportu, wymagają pewnych zmian.

Czytaj więcej w Money.pl
Tusk o zmianach w rządzie: Korekta _ nieduża, ale ciekawa _ Zobacz, kto odejdzie na pewno. Sprawdź również, kto może go opuścić.
Mucha do dymisji? Tłumaczy się z komunizmu Minister sportu Joanna Mucha nie komentuje pogłosek o swojej dymisji. Premier Donald Tusk zapowiedział na środę rekonstrukcję rządu.
Spada poparcie dla rządu. Co z premierem? W lutym zadowolonych z tego, że pracami Rady Ministrów kieruje Donald Tusk było 32 proc., a niezadowolonych 53 proc. badanych. Pozytywny stosunek do rządu zadeklarowało 25 proc., negatywny 40 procent.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)