Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rezygnacja szefa NCS. Rafał Kapler tłumaczy

0
Podziel się

Rafał Kapler tłumaczy, że jego rezygnacja nie oznacza przyznania się do winy, ani kapitulacji pod presją mediów.

Rezygnacja szefa NCS. Rafał Kapler tłumaczy
(PAP/Tomasz Gzell)
bCZrRAcB

Rafał Kapler zrezygnował w funkcji prezesa Narodowego Centrum Sportu. Swą decyzję tłumaczy złą atmosfera wokół NCS panująca w mediach oraz publiczną dyskusją na temat wynagrodzeń członków zarządu.

Kapler tłumaczył w TVP Info, że jego rezygnacja nie oznacza przyznania się do winy, ani kapitulacji pod presją mediów. - _ Ja się nie poddaje. ja po prostu uznałem, że lepiej dla projektu będzie, kiedy ja odejdę. Będzie wokół niego więcej spokoju. _

POSŁUCHAJ RAFAŁA KAPLERA:

Były prezes NCS zapewnił, że mecz Polska - Portugalia odbędzie się na Stadionie Narodowym zgodnie z planem. - _ Mecz z Portugalią będzie na 100 procent. Jestem przekonany _ - zapewnia.

POSŁUCHAJ RAFAŁA KAPLERA:

Rafał Kapler nie chciał komentować doniesień o premii, którą otrzyma. Minister Joanna Mucha poinformowała, że będzie to w sumie 570 tysięcy złotych.

bCZrRAcD

Nowym szefem NCS ma być dotychczasowy wiceprezes tej instytucji Robert Wojtaś.
Zamieszanie wokół Rafała Kaplera narastało wraz z problemami z oddaniem do użytku Stadionu Narodowego, głównej inwestycji realizowanej przez spółkę. Jej zakończenie było przekładane dwukrotnie. Oficjalne otwarcie stadionu, z udziałem prezesa Kaplera i minister Muchy nastąpiło 29 stycznia. Mimo tego, w ubiegły weekend policja nie zgodziła się na rozegranie meczu piłkarskiego pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków o Superpuchar Polski.

bCZrRAde
KOMENTARZE
(0)