Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosyjska prasa nie jest przekonana o zwycięstwie Putina

0
Podziel się:

Rosyjska prasa przypomina, że Władimir Putin nie reagował w ten sposób, gdy zamykano rosyjskie szkoły w Azerbejdżanie lub dyskryminowano Rosjan w krajach centralnej Azji.

Rosyjska prasa nie jest przekonana o zwycięstwie Putina
(EAST NEWS)

_ Niezawisimaja Gazieta _ twierdzi, że Rosja okazała się państwem, które nie potrafi wykorzystywać ani gospodarczych, ani dyplomatycznych narzędzi. Dziennik sugeruje, że argument Moskwy o stawaniu w obronie rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy jest niewiarygodny.

Gazeta przypomina, że Władimir Putin nie reagował w ten sposób, gdy zamykano rosyjskie szkoły w Azerbejdżanie lub dyskryminowano Rosjan w krajach centralnej Azji.

_ Niezawisimaja Gazieta _ zauważa również, że na utrzymanie Krymu potrzebne będą niemałe pieniądze, których państwo nie zabierze oligarchom, ale przeciętnym obywatelom.

Dziennik podkreśla też, że Rosjanie jeżdżą od lat na wczasy do innych krajów i raczej nagle nie wybiorą niezbyt stabilnego Krymu.

_ Putin przegrał _ - twierdzi dziennik, tłumacząc że nawet w najbliższym otoczeniu prezydenta są ludzie nierozumiejący _ krymskiej akcji _. W opinii _ Niezawisimoj _, Rosja straciła zaufanie wśród zagranicznych partnerów, a wkrótce Kreml straci zaufanie Rosjan. _ Krym będzie dla Rosji tym, czym był dla ZSRR Afganistan _ - dodaje gazeta.

Czytaj więcej w Money.pl
Na Krymie Rosjanie wyrzucają z domów Wśród pozbawionych mieszkań jest dziewięcioro dzieci.
Szef OBWE: "Referendum na Krymie będzie nielegalne" Didier Burkhalter zaapelował do wszystkich stron, by zaniechali prowokowania napięć i pomogli w zażegnaniu kryzysu na Ukrainie.
Ukraińskie MSZ wzywa kraje świata Ma to wyjątkowo niebezpieczny charakter nie tylko dla jedności terytorialnej Ukrainy, ale też pokoju na świecie.
"Na razie nie będzie interwencji na Ukrainie" Think tank Eurasia ocenia, że Rosja na razie nie będzie interweniować na Krymie. Punktem zwrotnym może okazać się jednak podpisanie umowy z Unią.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)