Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Samobójstwo ambasadora Serbii przy NATO

0
Podziel się:

Ambasador nagle skoczył z platformy, która znajdowała się na wysokości 8-10 metrów na lotnisku w Brukseli. Czekał tam na delegację MSZ ze swojego kraju.

Samobójstwo ambasadora Serbii przy NATO
(Pal Nordseth/CC/Flickr)

Ambasador Serbii przy NATO, 52-letni Branislav Milinković, popełnił wczoraj w nocy samobójstwo, rzucając się z platformy ruchliwego parkingu na lotnisku w Brukseli - poinformowały źródła dyplomatyczne, zastrzegając anonimowość. Dyplomata zginął na miejscu.

Milinković nagle skoczył z platformy, która znajdowała się na wysokości 8-10 metrów - poinformował anonimowy dyplomata, na którego powołuje się agencja Associated Press. Samobójca czekał na delegację serbskiego MSZ, która przyleciała do Brukseli na rozmowy w NATO.

Serbia nie jest członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego, lecz ma misję przy tej organizacji w Brukseli.

Milinković był z zawodu dziennikarzem; wcześniej pełnił funkcję ambasadora Serbii w Austrii. Do incydentu doszło w czasie dwudniowego posiedzenia ministrów spraw zagranicznych państw NATO.

Czytaj więcej w Money.pl
Rozstawią Patrioty na granicy. Putin ostrzega Ministrowie spraw zagranicznych państw NATO dali we wtorek zielone światło dla rozmieszczenia baterii pocisków przeciwlotniczych i przeciwrakietowych Patriot w Turcji, by chronić ją przed atakiem powietrznym z Syrii.
Wyrok trybunału ich zszokował. Wyszli na ulice Kilka tysięcy serbskich studentów protestowało dzisiaj przed parlamentem tego kraju przeciw uniewinnieniu przez trybunał w Hadze byłego premiera Kosowa.
Ostrzega Gruzję, chwali Syryjczyków Anders Fogh Rasmussen ostrzegł nowy rząd Gruzji przed represjami wobec przeciwników politycznych i wyraził uznanie dla syryjskiej opozycji.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)