Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Senyszyn: Skoro w wyborach startuje Tusk, może też Miller

0
Podziel się:

Partia to nie młodzieżówka. Jest w niej miejsce dla polityków w każdym wieku.

Senyszyn: Skoro w wyborach startuje Tusk, może też Miller
bETelkvF

Money.pl: Leszek Miller, Włodzimierz Czarzasty, Mariusz Łapiński czy Józef Oleksy mają podobno wrócić do czynnej polityki i będą startować z list SLD w wyborach do Sejmu. To specyficzne ujęcie hasła: _ Idzie nowe _.

Joanna Senyszyn, posłanka SLD do Parlamentu Europejskiego: To informacje mediów, niekoniecznie prawdziwe. Żadne tego typu sygnały nie doszły do mnie ze strony struktur partyjnych ani kierownictwa. Gazety, które o tym piszą powołują się na _ dobrze poinformowanych polityków SLD _. Ciekawe czego się boją, że nie występują pod własnym nazwiskiem? Informacji tych nie podał przewodniczący Napieralski czy sekretarz partii w oficjalnym komunikacie.

Nie tak dawno czytałam doniesienia, że Jan Krzysztof Bielecki będzie jedynką PO w Gdańsku i Nowak już się trzęsie. Tydzień później okazało się, że Bielecki w ogóle nie myśli o kandydowaniu do Sejmu.

bETelkvH

[ ( http://static1.money.pl/i/h/161/t117153.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/platforma;przyspieszy;wybory;to;wszystkim;na;reke,89,0,724057.html) PO przyspieszy wybory? To wszystkim na rękę Jednak start Józefa Oleksego czy Leszka Millera nie jest wykluczony?

Konstruowanie list wyborczych to trudny proces, w którym pod uwagę trzeba brać preferencje wyborców. Józef Oleksy, czy Leszek Miller mają grupę swoich zwolenników, więc możliwe jest, że chcą jeszcze raz spróbować sił w aktywnej polityce.

Czy oni nadają się jeszcze do czynnej polityki? Może powinni zrobić miejsce dla młodszych?

Osobiście widziałabym ich raczej w izbie refleksji i zadumy, czyli Senacie. Choć jeśli kandydować mogą tacy politycy jak Tusk, Schetyna, czy Kaczyński, to mogą i oni. Wcale nie są gorsi.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/197/t25029.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/gowin;nie;bedzie;wyborow;wiosna;platforma;potrzebuje;roku,234,0,723434.html) Gowin: Nie będzie wyborów wiosną. Platforma potrzebuje roku A co ze sloganem, że partie stawiają na młodych, że będzie zmiana pokoleniowa?

Partia to nie młodzieżówka. Jest w niej miejsce dla wszystkich, to konglomerat, także wiekowy. Aby partia sprawnie działała należy łączyć młodość z doświadczeniem.

bETelkvN

Czy w Sejmie jest miejsce dla ludzi, którzy odeszli w niesławie, byli zamieszani w afery, czy mieli zarzuty? Pani zdaniem wyborcy już o tym zapomnieli?

Akurat te zarzuty nie dotyczą polityków lewicy, ci którzy mieli prawdziwe zarzuty zniknęli. Czym innym są zarzuty, czym innym postępowanie prokuratorskie, a jeszcze czym innym prawomocny wyrok. Przykład senatora Stokłosy pokazuje, że wyborcom nie przeszkadza nawet 21 prokuratorskich zarzutów. Muszę przyznać, że jestem tym zaskoczona, bo wydawało mi się że Polacy uważnie pilnują czy polityk jest kryształowo czysty, czy rzeczywiście może pełnić publiczną funkcję. Jak widać praktyka pokazuje, że tak nie jest.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/176/t20400.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jednak;wczesniejsze;wybory;sld;jest;za,116,0,767860.html) Jednak wcześniejsze wybory? SLD jest za Szef Sojuszu proponuje, by rozważyć przyspieszenie wyborów parlamentarnych. Rozmowy w tej sprawie już są prowadzone w kuluarach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t116490.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nalecz;nie;wierzy;w;przyspieszone;wybory,170,0,732586.html) Nałęcz nie wierzy w przyspieszone wybory Doradca prezydenta nie wierzy, że posłowie skrócą obecną kadencję.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t116775.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/listy;wyborcze;wraca;drzewiecki;a;grabarczyk;w;nagrode;dostaje;jedynke,88,0,767320.html) Listy wyborcze: Wraca Drzewiecki, a Grabarczyk w nagrodę dostaje jedynkę Money.pl zebrał najważniejszych kandydatów na listach wyborczych partii. W Warszawie pojedynek Tusk-Kaczyński.
bETelkwi
wiadomości
wywiad
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)