Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
27.05.2005 16:00

SLD: Brachmański powinien wrócić do MSWiA

Kierownictwo SLD oczekuje, że premier cofnie swoją decyzję o odwołaniu wiceministra Andrzeja Brachmańskiego. W specjalnym oświadczeniu władze Sojuszu podkreśliły, że sprawa ta nie może zakończyć się zwycięstwem prowokatorów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kierownictwo SLD oczekuje, że premier cofnie swoją decyzję o odwołaniu ministra Andrzeja Brachmańskiego. W specjalnym oświadczeniu władze Sojuszu podkreśliły, że sprawa ta nie może zakończyć się zwycięstwem prowokatorów.

Sojusz wyraził wielkie zgorszenie sposobem wypełniania przez media kontrolnej funkcji wobec władzy. Kierownictwo ugrupowania oczekuje, że zachowanie Gazety Wyborczej nie sprowadzi się jedynie do przeprosin na łamach dziennika. Władze Sojuszu zaznaczyły, że ostre oskarżenia gazety zaowocowały podważeniem zaufania obywateli do policji i urzędników MSWiA.

Zdaniem kierownictwa SLD, sprawa ta zdemaskowała, jak w Polsce funkcjonuje dziennikarstwo śledcze. W oświadczeniu podkreślono również, że skoro była to prowokacja, odpowiedzialność powinni ponieść prawdziwi sprawcy.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz