Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sld
28.05.2013 16:35

SLD pisze do premiera ws. pieniędzy na drogi

Sojusz skrytykował Sławomira Nowaka, jako "propagandowego ministra".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
rzecznik Sojuszu Dariusz Joński

SLD zamierza skierować do premiera Donalda Tuska pismo z pytaniem o szczegóły ograniczenia planu inwestycji drogowych na lata 2014-2020 - poinformował rzecznik Sojuszu Dariusz Joński. Sojusz skrytykował Sławomira Nowaka, jako _ propagandowego ministra _.

- _ Dowiadujemy się, że ma zostać ograniczony w znacznym stopniu plan inwestycji drogowych na lata 2014-2020. Jeszcze dziś skierujemy pismo do pana premiera, żeby poinformował, które inwestycje drogowe wypadną z tego planu _ - poinformował Joński dziennikarzy w Sejmie.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/101/m124005.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/komentarze/artykul/tak;tusk;podkrada;pieniadze;dzieci,21,0,1311509.html) *Tak Tusk podkrada pieniądze dzieci * Co tam zegarek Nowaka, a kto doniesie na premiera? - pyta Andrzej Zwoliński. Bogusław Wontor (SLD) ocenił na konferencji prasowej, że Nowak to _ propagandowy _ minister transportu, który stara się przekuwać porażki w sukcesy. Za przykład podał oddany do ruchu w poniedziałek 5,5-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S3 od węzła Jordanowo w kierunku Świebodzina (węzeł łączy płatną autostradę A2 z trasą S3).

Wontor mówił, że budowa tego 5-kilometrowego odcinka drogi trwała 2 lata, a dopóki nie został on oddany do użytku, _ mieszkańcy województwa lubuskiego nie mieli wjazdu na autostradę A2 _. - _ Kpiną też jest mówienie, że ta łącznica została oddana do użytku miesiąc przed terminem _ - zaznaczył Wontor. Skrytykował _ bezczelność i arogancję władzy _, która - jak mówił - wprowadza w błąd opinię publiczną.

Czytaj więcej w Money.pl
"Polska nie jest zieloną, lecz szarą wyspą" _ - Dzieci bez przedszkola, rodzice bez pracy, a dziadkowie bez godnej emerytury _ - punktował szef SLD Leszek Miller.
Piechociński zapowiada ukaranie posłów PSL Wicepremier, szef PSL zadeklarował zdecydowanie większą zwartość koalicji przy kolejnych głosowaniach.
Zobacz, które inwestycje chce chronić premier Staramy się chronić inwestycje drogowe, aby pokawałkowana sieć odcinków autostrad stała się siecią faktyczną - powiedział premier Donald Tusk.
Tagi: sld, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz