Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spotkanie Tuska z Pawlakiem bez rozmów o stanowiskach

0
Podziel się:

Jest niepokój o przyszły Sejm. Piechociński: Szykuje się wielka, niestety widowiskowa i krzykliwa wojna o system wartości.

Spotkanie Tuska z Pawlakiem bez rozmów o stanowiskach
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bFeIctBx

Około 17-tej dojdzie do spotkania premiera Donalda Tuska z szefem ludowców Waldemarem Pawlakiem. Poseł PSL Janusz Piechociński powiedział w rozmowie z IAR, że to jednak nie czas na rozmowy o konkretnych stanowiskach.

Przed wyborami wicepremier Pawlak deklarował, że chciałby dalej współpracować zarówno z Jolantą Fedak, jak i z Markiem Sawickim.

Janusz Piechociński uważa, że na dzielenie tortu przyjdzie dopiero czas. Poseł zaznaczył, że do czasu ogłoszenia oficjalnych wyników, będą tylko wstępne przymiarki.

bFeIctBz

- _ Czekamy na oficjalne wyniki wyborów, bo jest kilka niespodzianek także na naszych listach _- stwierdził Piechociński.

POSŁUCHA JANUSZA PIECHOCIŃSKIEGO:

Janusz Piechociński powiedział, że w jego partii nie ma euforii, tylko niepokój o przyszły Sejm.

- _ Nowe zjawiska są w polskim parlamencie od nowej kadencji, a więc radykalny Palikot _
_ będzie się zderzał ze słabnąca lewicą. Szykuje się wielka, niestety widowiskowa, krzykliwa wojna o system wartości. Z drugiej strony Jarosław Kaczyński już zapowiedział wariant węgierski, czyli skrajna opozycję _ - mówi Piechociński.

bFeIctBF

POSŁUCHA JANUSZA PIECHOCIŃSKIEGO:

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w nowym rządzie ludowcy utrzymają dotychczasowe ministerstwa. Choć mówi się także, że prezes PSL-u Waldemar Pawlak mógłby objąć tekę w resorcie, który planuje utworzyć premier. Chodzi o Ministerstwo Cyfryzacji.

Więcej o skutkach wyborów czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t160786.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;zrzeknie;sie;szefostwa;sld,61,0,933181.html) Grzegorz Napieralski bankrutem. Sam zrezygnował - _ Koncepcja Grzegorza Napieralskiego zbankrutowała _ - tak komentuje wynik wyborczy SLD Wojciech Olejniczak.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/t160797.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/palikot;powinien;zostac;wicepremierem,83,0,932691.html) Palikot powinien zostać wicepremierem Dr Bartłomiej Biskup tłumaczy jaką rolę na lewej stronie sceny politycznej może odegrać Ruch Palikota.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t94389.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wyniki;wyborow;do;senatu;kto;zwyciezyl,159,0,933023.html) Senat bez Romaszewskiego? Wchodzą: Kutz, Klich... Państwowa Komisja Wyborcza podaje oficjalne informacje na podstawie wyników spływających z okręgowych komisji.
bFeIctCa
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)