Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Stadion Narodowy w proszku. Mecz z Portugalią się odbędzie?

0
Podziel się:

Kolejne terminy gonią, a na Stadionie Narodowym wciąż trwają prace.

Stadion Narodowy w proszku. Mecz z Portugalią się odbędzie?
(PAP/Paweł Supernak)

Mecz Polska-Portugalia nie jest na razie zagrożony - powiedział wiceprezes PZPN, Adam Olkowicz. Jednak kluczowe decyzje jeszcze nie zapadły.

Wcześniej odwołano mecz o Superpuchar Polski, który miał być pierwszym na Stadionie Narodowym. Adam Olkowicz jest dobrej myśli, choć dodaje, że stan stadionu budzi lekki niepokój.

- _ Wszyscy się niepokoimy, bo terminy były kilkakrotnie przesuwane i nadal stadion nie jest w pełni gotowy. Miejmy nadzieję, że aura będzie sprzyjać i że ten bardzo ważny mecz, z punktu widzenia przygotowania tego obiektu w Warszawie do Euro, wierzymy, że będzie dobra murawa, że będzie bardzo dużo ludzi i że stworzymy dobre widowisko _ - mówi wiceprezes PZPN.

POSŁUCHAJ ADAMA OLKOWICZA:

Dyrektor UEFA Euro 2012 w Polsce pytany o ocenę murawy, przyznał, że nie wygląda ona zachęcająco.

-_ Średnio mi się podoba, ale może to wina pogody. Wbrew naturze nie bardzo można niektóre rzeczy robić. Mam nadzieję, że uda się to wszystko ukorzenić do meczu z Portugalią, bo to przecież jest podstawa - dobra murawa i dobra płyta _ - tłumaczy Olkowicz.

POSŁUCHAJ ADAMA OLKOWICZA:

Mecz Polska-Portugalia ma zostać rozegrany 29 lutego na Stadionie Narodowym, ale w związku z problemami i odwołaniem ostatniego meczu o Superpuchar Polski pojawiają się pomysły, aby mecz reprezentacji przenieść do Wrocławia. Niestety stadion w stolicy Dolnego Śląska też boryka się z podobnymi problemami.

Więcej o Euro 2012 czytaj w Money.pl
To ostateczny termin dla Stadionu Narodowego Miasto nie chce wydać zgody na organizację meczu, bo wątpliwości dotyczące między innymi bezpieczeństwa nadal ma policja i sanepid.
Mecz otwarcia stadionu na Euro bez widzów? Prezes spółki PL.2012 Marcin Herra jest przekonany, że zaplanowany na 9 czerwca mecz Polska - Francja na PGE Arenie w Gdańsku odbędzie się, wbrew informacjom medialnym, z udziałem publiczności.
Kapler ujawnia zarobki. Nie dostanie premii? Odwołany urzędnik wyznał, że krytycznych momentów w czasie budowy stadionu było więcej.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)