Notowania

stadion narodowy
09.05.2012 17:17

Stadion Narodowy z usterką. Zawalił się sufit

Usterka była przypuszczalnie skutkiem wadliwego montażu elementów podtrzymujących po pracach instalacyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(STANISLAW KOWALCZUK/East News)

Nad jednym z wejść na Stadion Narodowy zarwał się sufit. Nikomu nic się nie stało, ale wykonawca zamierza sprawdzić pozostałe sufity przy 17 wejściach - dowiedziało się Radio ZET.

Narodowe Centrum Sportu musi zakończyć kontrolę stadionu do 11 maja, kiedy zostanie on przekazany do dyspozycji UEFA.

_ Narodowe Centrum Sportu stwierdziło usterkę polegającą na naderwaniu części podwieszonego sufitu w jednym z wejść na Stadion Narodowy. Usterka nastąpiła w wejściu na sektory D14 - 15. Sufit podwieszany stanowi jeden z elementów wykończeniowych wejścia _ - czytamy w oświadczeniu NCS.

Według tej instytucji usterka była przypuszczalnie skutkiem wadliwego montażu elementów podtrzymujących po pracach instalacyjnych.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto pozytywny aspekt Euro za 50 milionów W ramach przygotowań do Euro 2012, PKP PLK zmodernizowały też stację Poznań Górczyn.
Nowe zadania dla polskiej policji. Tam ich wyślą Kontrola stadionów, konwojowanie drużyn, rozładowywanie korków, zapobieganie burdom. Co jeszcze znalazło się na liście?
Będzie czwarte śledztwo na stadionie na Euro? W 2011 roku CBA przeprowadziło kompleksową kontrolę dotyczącą budowy stadionu miejskiego w Poznaniu.
Tagi: stadion narodowy, stadion, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz