Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Standard Chartered wyszedł poza Azję. Rekrutuje specjalistów od zapobiegania przestępczości finansowej

Standard Chartered wyszedł poza Azję. Rekrutuje specjalistów od zapobiegania przestępczości finansowej

Standard Chartered uruchomił pierwsze i jedyne globalne centrum usług banku zlokalizowane poza Azją. Obecnie zatrudnia ponad 80 osób, a do końca 2018 roku planuje zwiększyć zatrudnienie do ok. 150 pracowników – podał w komunikacie.

W Polsce będą rozwijane usługi z zakresu zapobiegania przestępczości finansowej, zarządzania zasobami ludzkimi, cyberbezpieczeństwa i operacji bankowych.

Firma już rozpoczęła rekrutację. Największe szanse na zatrudnienie mają osoby z 3 do 5-letnim doświadczeniem zawodowym.

Jeszcze wyższa płaca minimalna. "Ludzie muszą godnie zarabiać"


 

- Na koniec 2018 roku zatrudnienie w polskiej spółce ma osiągnąć poziom ok. 150 osób, a w planach na kolejne lata jest zwiększenie zatrudnienia w warszawskim biurze do 750 osób - czytamy w komunikacie.

Poza usługami z zakresu zapobiegania przestępczości finansowej, polska placówka w swojej ofercie usługi związane m.in. z zarządzaniem zasobami ludzkimi, cyberbezpieczeństwem czy operacjami bankowymi, które ma świadczyć na rzecz innych spółek z Grupy Standard Chartered.

Czytaj też: Praca w Polsce. Coraz więcej firm zatrudnia Białorusinów

Standard Chartered Global Business Services Sp. z o.o. tymczasowo zlokalizowane jest przy ul. Towarowej 25a, a docelową siedzibą spółki będzie budynek The Warsaw Hub, wznoszony w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego.

Standard Chartered jest jedną z największych międzynarodowych instytucji bankowych z ponad 150-letnią historią działalności na najbardziej dynamicznych rynkach świata. Działa na ponad 60 rynkach, zatrudniając przeszło 86 tys. pracowników pochodzących ze 125 krajów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bank, rekrutacja, standard chartered
Czytaj także
Polecane galerie
aec5fy6sgsc6d3x54
2018-10-12 07:18
Czyli komuna powraca. Zarabiasz po to aby wszystko przepić. Bez decyzji rządu nic nie będziesz mógł odłożyć, chyba że na plany rządowe, które faktycznie w przyszłości będą przejęte przez rząd. Patriotyzm mile widziany
vbcvbc
2018-10-11 21:03
szukają młodych i naiwnych. załóżcie tam od razu związki zawodowe.
vbcvbc
2018-10-11 21:03
szukają młodych i naiwnych. załóżcie tam od razu związki zawodowe.