Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.04.2005 13:05

Stołeczna policja udaremniła napad na bank

Stołeczna policja zatrzymała osiem osób, które próbowały napaść na bank. Zatrzymanym postawiono zarzut udziału w przestępczym związku zbrojnym. Rzecznik komendanta stołecznej policji, nadkomisarz Mariusz Sokołowski powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że 7 mężczyzn zatrzymano w piątek przed południem koło jednego z banków na warszawskim Mokotowie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Stołeczna policja zatrzymała osiem osób, które próbowały napaść na bank. Zatrzymanym postawiono zarzut udziału w przestępczym związku zbrojnym.

Rzecznik komendanta stołecznej policji, nadkomisarz Mariusz Sokołowski powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że 7 mężczyzn zatrzymano w piątek przed południem koło jednego z banków na warszawskim Mokotowie. Policjanci uznali bowiem, że podejrzani przygotowują się do napadu. W autach zatrzymanych znaleziono kominiarki, broń z tłumikami i amunicję.

Przeszukano też mieszkania podejrzanych, gdzie także znaleziono broń i amunicję. W jednym z lokali zatrzymano w zasadzce ósmego mężczyznę, ktory okazał się szefem bandy.

Wszyscy zatrzymani byli już wcześniej notowani. Większość w latach 90-tych napadała na osoby wychodzące z banków z większą gotówką. Sąd aresztował ich na 3 miesiące. Policja nie wyklucza dalszych aresztowań.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz