Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|

Lotos inwestuje w restauracje. Chce powiększyć sieć Subway

11
Podziel się:

Ponad połowa z otwieranych restauracji Subway w sieci Lotos powstała przy autostradach i drogach ekspresowych.

Współpraca Lotosu z siecią Subway trwa od kilkunastu miesięcy
Współpraca Lotosu z siecią Subway trwa od kilkunastu miesięcy (Grupa Lotos)

Grupa Lotos zamierza do końca tego roku zwiększyć do 20 liczbę restauracji Subway działających na swoich stacjach paliwowych - poinformował Krzysztof Kopeć z biura komunikacji gdańskiej spółki.

Dodał, że od mijającego tygodnia sieć restauracji Subway na stacjach Lotosu powiększyła się o 17. obiekt. Powstał on przy autostradzie A1 na Śląsku w Miejscu Obsługi Podróżnych (MOP) Rowień.

Kopeć powiedział też, że współpraca Lotosu z siecią Subway trwa od kilkunastu miesięcy, a w najbliższym czasie kolejne restauracje zostaną otwarte w Radomiu i Krakowie. Lotos współpracuje z siecią restauracji Subway wszędzie tam, gdzie widzi dodatkowy potencjał do wzbogacenia menu na stacjach.

Ponad połowa z otwieranych restauracji Subway w sieci Lotos powstała przy autostradach i drogach ekspresowych.

Zobacz także: Lotos szuka gazu na Bałtyku:

Lotos to jedna z trzech największych sieci stacji paliw (486 obiektów) w Polsce. Natomiast Subway to amerykańska, największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi - posiada ponad 44 tys. 500 restauracji w 110 państwach.

Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(11)
Sauron999
5 lata temu
AMICA - rekordowe wyniki finansowe za 6 miesięcy 2017 roku. Spółka AMICA SA osiągnęła zysk ponad 12,5 zł na akcję. Dla porównania CD Projekt 1,1 zł na akcję w pół roku, Bank Handlowy 1,5 zł na akcję w sześć miesięcy a np. Kruk - 11,5 zł na akcję ( z tym, że akcja Kruka jest dwukrotnie droższe od akcji Amica SA ). Amica to perełka i okazja inwestycyjna - zakup akcji na giełdzie przy obecnej cenie to ogromna szansa na duży zysk.
SŁAWEK
5 lata temu
Ten statek na zdjęciu to jest Wolin prom pasażersko-towarowy pływający ze Świnoujścia do Trelleborga
Joasia
5 lata temu
Polska tiger zły, ale zagraniczny subway jest dobry? I gdzie tu logika?
cymbał
5 lata temu
Miało być 50, a tu lipa 16. Wymyndrkował.
M
5 lata temu
Ostatnio na stacji zepsuty ze starości kompresor i dalej musialam szukać innej stacji z flakiem. Bary okej ale zadbajcie o podstawową obsługę klienta.