Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
07.10.2005 09:58

Sygnały - Kwaśniewski nie poprze Kaczyńskiego w drugiej turze

Aleksander Kwaśniewski dał do zrozumienia, że w ewentualnej drugiej turze wyborów prezydenckich nie poprze Lecha Kaczyńskiego

Podziel się
Dodaj komentarz

Prezydent, który był gościem Sygnałów Dnia, wyjaśnił że jest przeciwnikiem radykalnych zmian w stylu koncepcji Czwartej Rzeczpospolitej. "Trzeba szukać polityków, którzy nie będą marnowali dotychczasowego dorobku, lecz wykorzystają go i rozwiną" - powiedział Aleksander Kwaśniewski.
Gość Jedynki oświadczył, że w niedzielnych wyborach prezydenckich będzie głosował na Marka Borowskiego z SdPl. Podkreślił, że teraz Borowski jest jedynym kandydatem lewicy. Prezydent przekonywał, że w pierwszej turze wyborów nie ma głosów straconych. Jego zdaniem pierwsza tura jest selekcją przed drugą. Zdaniem gościa Polskiego Radia, poparcie Borowskiego jest bardzo potrzebne polskiej lewicy.
Aleksander Kwaśniewski sądzi, że na kampanię wyborcze w naszym kraju mają zbyt duży wpływ media i sondaże. Jeśli ktoś przoduje w sondażach, to częściej występuje w mediach, a ten, kto częściej istnieje w mediach, zyskuje w kolejnych sondażach - mówił prezydent. Wyraził też pogląd, że obecne kampanie wyborcze są zbyt drogie.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz