Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sztuczna inteligencja z Chin w Polsce. Centrum badawcze w Warszawie

4
Podziel się

Koncern TCL, który stoi za markami Blackberry, Alcatel czy Thomson, uruchomi w Warszawie centrum badawcze. Będzie to największy ośrodek poza Chinami.

Sztuczna inteligencja z Chin w Polsce. Centrum badawcze w Warszawie
(Polaris/East News)
bEiqHedh

Koncern TCL, który stoi za markami Blackberry, Alcatel czy Thomson, uruchomi w Warszawie centrum badawcze. Ma to być największy ośrodek poza Chinami.
Jak pisze "Rzeczpospolita", ponad 100 naukowców będzie w Warszawie realizować projekty związane między innymi z poznawaniem i rozumieniem mowy ciała czy analizą obrazu.

- Chodzi o nowe funkcjonalności ułatwiające interakcje człowieka z urządzeniami, które będzie można „zaszczepić” w sprzętach domowych - wyjaśnił w gazecie Bartosz Biskupski, szef TCL Research Europe. Według niego projekty, które będą powstawać w laboratorium, nakręcą technologiczną rewolucję.

bEiqHedj

Firma TCL stawia na Polskę, bo potrzebuje ludzi z umiejętnościami matematycznymi i algorytmicznymi. A naukowcy w naszym kraju prezentują najwyższy poziom.

ZOBACZ: * *"Polscy przedsiębiorcy wiedzą, że innowacje są konieczne. To jest ich przyszłość"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEiqHedK
innowacje
wiadomości
KOMENTARZE
(4)
bubu
3 lata temu
Sztuczna inteligencja ...... czekam na inteligentny kibel ...z inteligentnym automatem do podcierania i inteligentną spłuczką ....
heh
3 lata temu
Teraz będzie sortowanie na lepszy i gorszy sort. Nie wypowiadasz się pochlebnie/nie głosowałeś na - jesteś gorszy, najpierw bilet będzie droższy i mandaty zamiast upomnień, a potem zaczną strzelać.
AŚ-22
3 lata temu
Dziwne, że nie przeszkadza im, że "Polska łamie konstytuycję" ;)
bEiqHedL
sklave
3 lata temu
Wow! Lodówka, pralka, mikrofalówka będą donosić na swych właścicieli? Więcej na sklave.polityka