Notowania

gddkia
17.09.2018 16:59

Szybciej między Warszawą a Białymstokiem. Przedostatni odcinek ekspresówki przejezdny

Przedostatni odcinek trasy S8 między Warszawą a Białymstokiem został otwarty dla kierowców. Odcinek ma 16 kilometrów. Chodzi o fragment S8 od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(GDDKiA)
Odcinek od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej realizuje konsorcjum firm PORR i UNIBEP.

Jak informuje tvn24bis.pl, w drugiej połowie października ma być gotowy ostatni odcinek: Wyszków - węzeł Poręba, co pozwoli podłączyć Białystok z siecią dróg szybkiego ruchu w Polsce i Europie.

Udostępniony kierowcom odcinek od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej jest kolejnym z mazowieckich odcinków S8, z którego kierowcy mogą korzystać na zasadzie tymczasowej organizacji ruchu z ograniczeniem prędkości do 100 kilometrów na godzinę.

Odcinek od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej realizuje konsorcjum firm PORR i UNIBEP.

Nowo oddana dwujezdniowa trasa, oprócz odcinka omijającego miejscowość Dybki, biegnie po starym śladzie drogi krajowej numer 8. Koszt realizacji to około 405 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: gddkia, autostrady i drogi, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-09-2018

barbaraPisowi politycy już tak nisko upadli, że posługują się kłamstwem jakby to było coś normalnego. Premier kłamie jak najęty i nie czuje żadnego wstydu, … Czytaj całość

17-09-2018

WaLecJak to dobrze, że PO z PSL nic nie zbudowały. Miło przecina się wstęgi.

17-09-2018

ObiektywnyZa poprzedniej władzy nie było drog i mostów, po drogach jeździły furmanki a dzieci głodowały. Morawiecki przepisuje chyba przemowienia z Trybuny Ludu … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (43)