Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Minister Tchórzewski może stracić tekę. Wszystko przez chaos z cenami prądu

16
Podziel się:

Kolejne niedomówienia, nieudolne próby łagodzenia radykalnych podwyżek cen prądu i chaos wokół cen mogą pogrążyć ministra. Z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że jego dymisja jest możliwa.

Minister Tchórzewski może stracić tekę. Wszystko przez chaos z cenami prądu
(Przemysław Piątkowski)
bEDkwYuZ

W rządzie trwa spór o to, jak złagodzić skutki rosnących cen energii. Między premierem a minister iskrzyć miało od dawna - czytamy w dzienniku.

- Minister Tchórzewski jest w poważnych opałach - zdradza Rzeczpospolitej wysokiej rangi przedstawiciel rządu. - Czy tym razem wyjdzie z opresji? Teraz może być inaczej - mówi.

bEDkwYvb
Zobacz także: Zobacz też: Rachunki za czynsz i energię - z tymi opłatami Polacy mają największe problemy:

Z kolei od osoby z otoczenia ministra płynie informacja, że Tchórzewskiego próbowano odwołać już kilkukrotnie. I jak twierdzi informator dziennika, szef resortu energii się do tego zdążył przyzwyczaić.

bEDkwYvh

Decyzja jeszcze nie zapadła, choć karuzela nazwisk potencjalnych następców już ruszyła. Mówi się o: Piotrze Naimskim, Jadwidze Emilewicz, czy Adamie Gawędzie - wylicza "Rz".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEDkwYvC
KOMENTARZE
(16)
Andrzej
2 lata temu
Masz przynosić kasę posowi jak nie to lecisz a wiesz morawiecki gdzie jest kasa u rydzyka
ZK590
3 lata temu
jak sobie radzą w za granica gdzie przeciętny obywatel może sobie pozwolić na ogrzewanie domu energią elektryczną ? W Polsce pisze się "programy", organizuje konferencje, stosuje "dopłaty" i oprócz kolejnych podwyżek cen nic z w tych trudów nie wynika.
Arek
3 lata temu
Kompletnie zagubiony,chaos i brak dobrych podwładnych,ludzie nie wiedzą w ministerstwie co robią i ten nieszczęsny klimatyczny zjazd,porażka ,obradowali w smogu.
bEDkwYvD
abc
3 lata temu
siwy łeb sobie wybitnie nie radzi
Kak-Tusek
3 lata temu
A ile elektrowni w Polsce zbudowała koalicja PO/PSL przez osiem lat rządów. Ten problem narastał latami.