Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
energetyka
14.12.2018 06:36

Minister Tchórzewski może stracić tekę. Wszystko przez chaos z cenami prądu

Kolejne niedomówienia, nieudolne próby łagodzenia radykalnych podwyżek cen prądu i chaos wokół cen mogą pogrążyć ministra. Z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że jego dymisja jest możliwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Przemysław Piątkowski)

W rządzie trwa spór o to, jak złagodzić skutki rosnących cen energii. Między premierem a minister iskrzyć miało od dawna - czytamy w dzienniku.

- Minister Tchórzewski jest w poważnych opałach - zdradza Rzeczpospolitej wysokiej rangi przedstawiciel rządu. - Czy tym razem wyjdzie z opresji? Teraz może być inaczej - mówi.

Zobacz też: Rachunki za czynsz i energię - z tymi opłatami Polacy mają największe problemy:

Z kolei od osoby z otoczenia ministra płynie informacja, że Tchórzewskiego próbowano odwołać już kilkukrotnie. I jak twierdzi informator dziennika, szef resortu energii się do tego zdążył przyzwyczaić.

Decyzja jeszcze nie zapadła, choć karuzela nazwisk potencjalnych następców już ruszyła. Mówi się o: Piotrze Naimskim, Jadwidze Emilewicz, czy Adamie Gawędzie - wylicza "Rz".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: energetyka, ceny prądu, tchórzewski, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-12-2018

LacPowinien stracić stanowisko za nepotyzm i program rodzina na swoim - jeden syn jest dyrektorem od niczego w PZU, drugi starostą (ludzie nie chcieli go … Czytaj całość

14-12-2018

ewqaW połowie grudnia 1970 roku wprowadzono podwyżki cen żywności średnio o ok. 18%, ceny węgla kamiennego i brunatnego miały wzrosnąć o 12%. Później, … Czytaj całość

14-12-2018

sklaveMorawiecki chce Wisłę kijem zawrócić, przecież to takie proste dla tego geniusz ekonomi. A oto genialny plan nadpremiera Morawieckiego: jedną złotówką … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (16)