Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

To tu ukrywają się przywódcy kamorry

0
Podziel się:

Podobno, na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżniają. Nie noszą drogich ubrań ani nie jeżdżą luksusowymi samochodami.

To tu ukrywają się przywódcy kamorry
(clspeace/CC/Flickr)

Hiszpania jest schronieniem dla włoskiej kamorry - twierdzi hiszpańska policja. Jej zdaniem, tylko w Katalonii ukrywa się 15 przywódców rodzin mafijnych z Neapolu.

Podobno, na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżniają. Nie noszą drogich ubrań ani nie jeżdżą luksusowymi samochodami. Nie chcą wzbudzać podejrzeń i to nie tyle hiszpańskiej policji, co swoich rodaków - członków zwaśnionych klanów. _ _

_ - Przywódcy kamorry chronią się w Hiszpanii, obawiając się o swoje życie. Od września w Neapolu trwa wojna klanów i wydano wiele wyroków śmierci _ - wyjaśnia inspektorka madryckiej policji.

Wiadomo, że mafiozi skryli się na Wyspach Kanaryjskich, w Maladze, Barcelonie i Madrycie. Podobno niektórzy tak bardzo obawiają się o swoje życie, że rzucili palenie, bo podejrzewają, że ktoś może włożyć im do papierosa truciznę.

Ponieważ członków kamorry przybywa, w najbliższym tygodniu, w Neapolu, dojdzie do 4-dniowego spotkania przedstawicieli hiszpańskiego i włoskiego wymiaru sprawiedliwości.

Czytaj więcej w Money.pl
Mafia stawia na kulturę. Opłacają artystów Takie są ustalenia śledztwa, w wyniku którego aresztowano 12 mafiosów.
Aresztowano dwudziestoletniego szefa mafii Klan ukrywającego się mafiosa brał udział w krwawej wojnie o kontrolę nad handlem narkotykami w dzielnicy Scampia.
"Bestia" za kratami. Wpadł przez rodzinę Włoska policja aresztowała Francesca Matrone _ Bestię _, jednego z szefów neapolitańskiej mafii.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)