Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
24.04.2005 11:01

Trójka - Politycy różnych opcji różnie oceniają wyniki

ostatnich sondaży preferencji wyborczych Według ostatniego sondażu Pentora na zlecenie Polskiego Radia, PiS zwyciężyłoby w wyborach parlamentarnych, gdyby odbywały się one dzisiaj. Platforma Obywatelska, która do tej pory prowadziła w sondażach, spadła na drugą pozycję.

Podziel się
Dodaj komentarz

ostatnich sondaży preferencji wyborczych

Według ostatniego sondażu Pentora na zlecenie Polskiego Radia, PiS zwyciężyłoby w wyborach parlamentarnych, gdyby odbywały się one dzisiaj. Platforma Obywatelska, która do tej pory prowadziła w sondażach, spadła na drugą pozycję.

Bronisław Komorowski z PO pogratulował Prawu i Sprawiedliwości prowadzenia w sondażach.

Komorowski, który gościł na Śniadaniu w Trójce, zauważył jednak, że różnica między PiS a PO w sondażach zmniejsza się i zapewnił, że Platforma Obywatelska podczas kampanii wyborczej będzie walczyć twardo by odzyskać pozycję lidera.

Mariusz Kamiński z PiS, który brał udział w radiowym spotkaniu na antenie Trójki uznał, że wynik sondażu jest dla PiS-u premią za to, że partia nie zmienia poglądów i trwa przy swoich zasadach. Jego zdaniem, wyborcy to doceniają.

Krzysztof Janik z SLD uważa, że PiS dotychczas nie przedstawiło konkretnego programu politycznego i społecznego, a szermuje jedynie sloganami.

Natomiast Marek Borowski z SDPl komentując bardzo niskie notowania lewicy przyznał, że przeżywa ona trudny okres. Zdaniem Borowskiego, wynik sondażu na granicy progu wyborczego jest dla lewicy i tak całkiem niezły, gdyż po ostatnim roku zawirowań nie powinno jej być na scenie politycznej.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz