Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
13.05.2005 08:39

Trójka - Poseł PiS P. Gosiewski: Lech Kaczyński nie uczestniczył w prywatyzacji PZU

Przemysław Gosiewski uważa wezwanie Lecha Kaczyńskiego przed sejmową komisję do sprawy PZU za element walki wyborczej. Według posła PiS, wyjaśnienia Lecha Kaczyńskiego nic nie wniosą. Przemysław Gosiewski w radiowej Trójce podkreślił, że według materiałów, które posiada komisja, ministerstwo sprawiedliwości prowadziło aktywną działalność w celu wyjaśnienia nieprawidłowości przy prywatyzacji PZU.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przemysław Gosiewski uważa wezwanie Lecha Kaczyńskiego przed sejmową komisję do sprawy PZU za element walki wyborczej. Według posła PiS, wyjaśnienia Lecha Kaczyńskiego nic nie wniosą.

Przemysław Gosiewski w radiowej Trójce podkreślił, że według materiałów, które posiada komisja, ministerstwo sprawiedliwości prowadziło aktywną działalność w celu wyjaśnienia nieprawidłowości przy prywatyzacji PZU. Według niego, Lech Kaczyński powinien być zaproszony przez komisję jako gość, a nie jako świadek, bo nie uczestniczył w procesie prywatyzacji PZU.

Przemysław Gosiewski uważa, że zeznający wczoraj przed komisją były poseł AWS Tomasz Wójcik całkowicie mijał się z prawdą. Wójcik zeznał, że jako szef komisji Skarbu Państwa mówił ówczesnemu ministrowi sprawiedliwości Lechowi Kaczyńskiemu o nieprawidłowościach w prywatyzowaniu PZU. Minister jednak nie zareagował.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz