Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Trójka - Rokita: Platforma jest gotowa poprzeć każde rozwiązanie służące polskiej gospodarce

0
Podziel się:

Szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Jan Rokita powiedział, że jego ugrupowanie jest gotowe poprzeć rządowy projekt ustawy o KRUSie w ramach programu Jerzego Hausnera. Gość "Salonu Politycznego" Trzeciego Programu Polskiego Radia powiedział, że pozostałe części planu będą analizowane przez Platformę po przedstawieniu ich w Sejmie.

bESjYxIR

Według Jana Rokity, PO jest gotowe poprzeć każde rozwiązanie, które będzie służyć polskiej gospodarce, niezależnie od politycznego pochodzenia projektu. Zastrzegł jednocześnie, że posłowie Platformy nie podjęli jeszcze decyzji jak głosować nad planem Hausnera, bo program ten nie został jeszcze w ostatecznej wersji zaprezentowany w Sejmie. Według Jana Rokity, Hausner w swoim planie nie uwzględnił postulatów konsultowanych z Platformą w listopadzie:

"Powiem szczerze: trochę nas oszukano" - powiedział szef parlamentarnego klubu PO dodając, że budżet na 2004 został uchwalony na przekór planowi Hausnera.

Komentując apele premiera o wsparcia reform obecnego rządu, rozmówca radiowej Trójki powiedział, że są to odezwy dziwaczne:

bESjYxIT

"Będziemy popierać to co słuszne nie uciekając się do metody betonowej opozycji stosowanej w przeszłości przez Leszka Millera" - dodał Jan Rokita.

bESjYxJu
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)