Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
22.04.2005 09:04

Trójka: Rokita obarcza winą za spadek popularności PO środowisko Partii Demokratycznej

Jan Rokita przyznał, że w ostatnich tygodniach nastąpił pewien spadek zaufania do jego partii. Polityk Platformy Obywatelskiej odniósł się do ostanich sondaży przedwyborczych. Wynika z nich, że Prawo i Sprawiedliwość wyprzedza Platformę.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jan Rokita przyznał, że w ostatnich tygodniach nastąpił pewien spadek zaufania do jego partii. Polityk Platformy Obywatelskiej odniósł się do ostanich sondaży przedwyborczych.

Wynika z nich, że Prawo i Sprawiedliwość wyprzedza Platformę. Ponadto zdecydowanym faworytem w wyborach prezydenckich jest Lech Kaczyński.

W radiowej Trójce winą za spadek popularności Platformy Rokita obarczył w dużej mierze środowisko Partii Demokratycznej, dawniej Unii Wolności. Oskarżył to środowisko o brutalne ataki, w tym medialne, na jego partię.

Ponadto - mówił gość Trójki - Prawo i Sprawiedliwość przeznacza na swą kampanię duże pieniądze, a Platforma nie. Rokita wyjaśnił, że jego partia zrezygnowała z dotacji budżetowych. PiS zaś z tych dotacji w pełni korzysta. W efekcie partia braci Kaczyńskich może na kampanię wyborczą wydawać miliony. Rozmówca Trójki podkreślił, że mimo wszystko Platforma z dotacji nie chce korzystać.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz