Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ukraina zapewnia: Zdążymy na Euro

0
Podziel się:

W ukraińskich mediach coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące opóźnień w przygotowaniach do Euro 2012.

Ukraina zapewnia: Zdążymy na Euro
(ernop/CC/Flickr)

Wszystkie obiekty potrzebne do organizacji Euro 2012 na Ukrainie zostaną oddane do użytku w terminie. Zapewnił o tym w rozmowie z Polskim Radiem dyrektor Mistrzostw w tym kraju Markijan Łubkiwski.

W ostatnim czasie w ukraińskich mediach coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące opóźnień w przygotowaniach, na przykład stadion Olimpijski w Kijowie najprawdopodobniej zostanie oddany do użytku nie w sierpniu, jak zapowiadano, a dopiero w październiku.

Dyrektor Euro 2012 na Ukrainie Markijan Łubkiwski zapewnia jednak, że nie oznacza to, iż jego kraj ma kłopoty ze spełnieniem warunków stawianych przez UEFA. -_ Nie ma takich obiektów, które mają powstać zgodnie z umową z UEFA, a które nie będą zbudowane. Chodzi o stadiony, lotniska i bazy treningowe. Oczywiście, w takich warunkach trudno zmodernizować całą infrastrukturę i wiemy, jakie problemy ma z tym rząd _ - mówi.

Władze zrezygnowały na przykład z budowy nowej trasy ze Lwowa do przejścia granicznego z Polską w Krakowcu. Zamiast tego zostanie jedynie wyremontowana istniejąca obecnie droga.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/82/t87378.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/uefa;znow;krytykuje;ukraine,213,0,605397.html) UEFA znów krytykuje Ukrainę _ - Nie ma czasu, by zwlekać - _ ostrzega dyrektor Mistrzostw Martin Kallen.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/128/t94080.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ukraina;tnie;wydatki;na;euro;2012,246,0,775926.html) Ukraina tnie wydatki na Euro 2012 Rząd zamierza zrezygnować z niektórych obiektów przygotowywanych na mistrzostwa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/143/t87695.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ukraina;promuje;euro;2012;i;wycina;lenina,118,0,768886.html) Ukraina promuje Euro 2012 i wycina Lenina Pomnik na głównym placu Charkowa w telewizyjnym spocie został wyretuszowany.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)