Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
reforma emerytalna
31.05.2012 11:26

Ustawa emerytalna. Z kim jeszcze spotka się Komorowski?

Zdaniem rzecznika SLD, prezydent powinien spotkać się z szefami wszystkich partii opozycyjnych, zanim jeszcze podpisze ustawę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

SLD liczy na to, że przed podpisaniem ustawy emerytalnej prezydent spotka się jeszcze z Leszkiem Millerem.

Jutro rano prezydent przyjmie Jarosława Kaczyńskiego. Wczoraj prezes PiS wezwał Bronisława Komorowskiego do niepodpisywania ustawy i zaproponował rozmowę na temat alternatywnych rozwiązań.

Zdaniem rzecznika SLD Dariusza Jońskiego, prezydent powinien spotkać się z szefami wszystkich partii opozycyjnych:

_ - Przewodniczący Leszek Miller wysłał list do prezydenta Komorowskiego w sprawie ustawy emerytalnej, ale też pamiętam, że na konferencji proponowaliśmy już takie spotkanie. Prezydent nie zareagował. Słyszeliśmy, że jeszcze analizuje ustawę, że musi jeszcze chwilę poczekać. Mamy nadzieję, że do tego dojdzie. Bo tak powinno być _- mówił.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI DARIUSZA JOŃSKIEGO:

Źródło: IAR

Dariusz Joński przyznał, że zaskoczyło go wezwanie, które Jarosław Kaczyński skierował do prezydenta:

_ - Ale wzywać nie będziemy, bo tylko Jarosław Kaczyński może wzywać. Prezydent Komorowski na pewno podpisze już ustawę emerytalną i to wszyscy wiedzą, nic się w tej sprawie nie zmieni. Natomiast jeden i drugi prawdopodobnie chce ugrać tylko i wyłącznie PR-owo na tym. Bo Jarosława Kaczyńskiego dawno już nie było w pałacu. Pod pałacem jest dość często, nawet raz w miesiącu. Niewątpliwie będzie to news. Jarosław Kaczyński będzie mówił, co tam złego dzieje się w pałacu, jak zawsze mówi _- tłumaczył Joński.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI DARIUSZA JOŃSKIEGO:

Źródło: IAR

Minister w Kancelarii Prezydenta Irena Wóycicka powiedziała wczoraj, że prezydent podpisze ustawę w ciągu najbliższych dni.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie ufają "śmieciowym politykom". Protest OPZZ organizuje jutro demonstrację przed Pałacem Prezydenckim. To efekt braku porozumienia w sprawie ustawy emerytalnej.
Kaczyński chce rozmawiać z Komorowskim _ Wzywam, żeby prezydent nie podpisywał ustawy. Powinien też wysłuchać największej partii opozycyjnej _- powiedział prezes PiS.
Duda rozmawiał z Komorowskim. Co ustalili? Piotr Duda przekonywał prezydenta do zawetowania kluczowych dla rządu ustaw.
Tagi: reforma emerytalna, Jarosław Kaczyński, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz