Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

W Warszawie powstaje Centrum Zarządzania Innowacjami

0
Podziel się:

Na Politechnice Warszawskiej podpisano dziś dokumenty w sprawie dofinansowania budowy Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.

W Warszawie powstaje Centrum Zarządzania Innowacjami
(Sivanagk/Dreamstime)

W Warszawie powstaje miejsce, które będzie promować polskie wynalazki za granicą. Na Politechnice Warszawskiej podpisano dziś dokumenty w sprawie dofinansowania budowy Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.

Prorektor Politechniki Warszawskiej Władysław Wieczorek powiedział w Centrum zatrudnienia nie znajdą naukowcy i wynalazcy.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI PROREKTORA POLITECHNIKI:

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik powiedział, że na budowę tego centrum udało się pozyskać 59 milionów złotych dotacji z funduszy europejskich. Dodał, że ta inwestycja w przyszłości przyniesie realne korzyści w regionie, przede wszystkim w postaci podatków, które będą płacić nowe firmy.

POSŁUCHAJ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO:

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii będzie blisko współpracować z Centrum Innowacji przy ulicy Filtrowej. Obie instytucje będą działać w ramach Warszawskiej Przestrzeni Technologicznej.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii będzie się mieścić na terenie tzw. kampusu BIS, między ulicą Nowowiejską a Aleją Armii Ludowej. Budynek będzie mieć powierzchnie 12 tysięcy metrów kwadratowych. Całkowity koszt inwestycji to 70 milionów złotych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/118/t92534.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/polskie;firmy;nie;szukaja;nowych;technologii,121,0,652409.html) Polskie firmy nie szukają nowych technologii Odsetek przedsiębiorstw poszukujących innowacji spadł z 60 do 20 procent.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/121/t90233.jpg ) ] (http://dom.money.pl/budownictwo/wiadomosci/artykul/dzien;otwarty;na;stadionie;narodowym;tlumy;zwiedzajacych,47,0,879919.html) Tłum wzruszył ministra. 6 tys. osób na godzinę Ogromne zainteresowanie wzbudził dzień otwarty na Stadionie Narodowym w Warszawie.
[ ( http://static1.money.pl/i/nieruchomosci/o/artykuly/n_1854/1309723528_warszawa_willemlociny.tiny.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/inwestycje/artykul/inteligentne;wille;stana;na;mlocinach,191,0,865471.html) Inteligentne wille staną na Młocinach W Warszawie, w rejonie ulic Encyklopedycznej, Pasymskiej i Pułkowej powstanie 25 willi, w ramach...
innowacje
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)