Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
piotr woźniak
08.12.2007 09:13

Woźniak na prezesa PGNiG?

Piotr Woźniak dostał zgodę od obecnego rządu na start w konkursie na szefa PGNiG.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Lech Muszyński)

Minister gospodarki w rządzieJarosława Kaczyńskiego,Piotr Woźniakdostał zgodę od obecnego rządu na start w konkursie na szefa PGNiG - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

Dziennik przypomina, że za 10 dni rozpoczną się przesłuchania do nowego zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Zgoda dla Woźniaka na start w konkursie była wymagana, bowiem zgodnie z tak zwaną ustawą antykorupcyjną każdy urzędnik, który wcześniej miał wpływ na działalność spółki, nie może po odejściu z administracji przez pewien czas dla niej pracować.

W przypadku Woźniaka wątpliwości jest więcej. To on opiniował część członków Rady Nadzorczej PGNiG, która dokona wyboru nowego zarządu - dodaje "Gazeta Wyborcza".

Były minister gospodarki mówi gazecie, że jego zainteresowanie PGNiG, wynika z chęci dokończenia planów spółki rozpoczętych, gdy kierował resortem. Wymienia wśród nich budowę gazoportu oraz gazociągu z Danii do Polski.

Tagi: piotr woźniak, pgn, pgnig, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz