Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybory w USA. Obama zagłosuje już dzisiaj

0
Podziel się:

W 2008 roku około 1/3 Amerykanów oddało swoje głosy w ramach wczesnego głosowania.

Wybory w USA. Obama zagłosuje już dzisiaj
(AP/FOTOLINK/East News)
bETFuXAl

Barack Obama już dziś odda głos w wyborach prezydenckich. Prezydent USA wzywa swoich zwolenników by zrobili to samo. Prawo większości amerykańskich stanów dopuszcza tak zwane _ wczesne głosowanie _.

Pierwsza dama USA Michelle Obama oddała głos w wyborach już 15. października, teraz przyszła kolej na prezydenta USA. _ Zamierzam zatrzymać się w Chicago i wziąć udział we wczesnym głosowaniu. Nie powiem Wam na kogo zagłosuję. Głosowanie jest tajne _.
Barack Obama jest pierwszym prezydentem USA, który odda głos w ramach _ wczesnego głosowania _. Obama zachęca też do tego swoich zwolenników. Kiedy podczas swoich wieców wspomina Mitta Romneya, co wywołuje buczenie tłumu, prezydent woła - _ nie buczcie tylko głosujcie _.

Tak zwane _ wczesne głosowanie _ trwa w ponad 30. stanach. Może wziąć w nim udział w zasadzie każdy, kto poprosi o taką możliwość. Po otrzymaniu pocztą karty do głosowania należy ją odesłać lub odnieść do komisji wyborczej. W wielu stanach działają już także lokale wyborcze.

bETFuXAn

W 2008 roku około 1/3 Amerykanów oddało swoje głosy w ramach _ wczesnego głosowania _.

Czytaj więcej o wyborach w USA w Money.pl
Znany republikanin zagłosuje za Obamą Powell powiedział, że wahał się długo, ale po obejrzeniu ostatniej debaty telewizyjnej w Boca Raton w poniedziałek zdecydował się, że będzie głosował na Obamę.
Madonna woli, żeby prezydentem USA został... - _ To takie niesamowite i niewiarygodne, że w Białym Domu mamy Afroamerykanina, mamy w Białym Domu czarnoskórego muzułmanina _ - powiedziała piosenkarka.
Najnowszy sondaż wyborczy. Barack Obama... Julia Stark z ośrodka Ipsos wskazuje na zależność między rosnącym optymizmem Amerykanów a rosnącym poparciem dla Obamy.
bETFuXAO
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)