Notowania

Zakaz handlu w niedziele. Kupcy z targowisk chcą to wykorzystać

Od marca będzie obowiązywać zakaz handlu w niedziele. Nie będziemy mogli robić zakupów w centrach handlowych i marketach. W nowych przepisach nie ma natomiast słowa o bazarach. Handlujący na nich kupcy zamierzają to wykorzystać.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)

Od marca obowiązywać zacznie - choć na razie tylko częściowo - zakaz handlu w niedziele. W tym roku nie będziemy mogli robić zakupów w centrach handlowych i marketach w dwie niedziele w miesiącu. W nowych przepisach nie ma natomiast słowa o bazarach. Handlujący na nich kupcy zamierzają to wykorzystać.

Z pomysłem pracy w niedziele wyszli między innymi handlarze z bazarku w Piasecznie. Dotychczas targowisko było w niedziele nieczynne. Jednak przy obecnych zmianach w prawie handel w siódmy dzień tygodnia może im się opłacić. Więcej w materiale wideo.

Tagi: zakupy w niedzielę, zakaz handlu w niedziele, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-02-2018

PodróżnikWe Francji, Beneluxie, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii w sobotę o 17:00 zamyka się dosłownie wszystko oprócz barów i restauracji, do … Czytaj całość

01-02-2018

BrawoTeraz wystarczy galerie przemianować na bazarek i pokazać środkowy palec pisowi.

02-02-2018

gęsiarkaBazary to ogromna szara strefa. Rocznie tam bez podatków obraca się miliardami i rządy to popierają od zawsze tak samo jak w tartakach i na budowach … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (166)