Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nieruchomosci
11.07.2018 12:04

Zamek w Puszczy Noteckiej. Pojechał inspektor, stwierdził, że wszystko w porządku

- Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, inwestycja przebiega zgodnie z pozwoleniem - stwierdził Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który we wtorek pojechał do zamku w Puszczy Noteckiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
Do zamku pojechał Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Uważa, że wszystko przebiega zgodnie z pozwoleniem

- Oprócz nadzoru budowlanego na miejsce udał się także naczelnik wydziału ochrony środowiska - informuje w rozmowie z"Głosem Wielkopolskim" Andrzej Okpisz, zastępca starosty obornickiego. - Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, inwestycja przebiega zgodnie z pozwoleniem na budowę - dodał.

*Zamek w Puszczy Noteckiej. W sprawę zamieszani lokalni ekolodzy. Zobacz wideo: *

Czyli wszystko jeśli chodzi o tajemniczy zamek jest w porządku? - Pewne wątpliwości mogły budzić zdjęcia z terenu budowy, który jest bardzo duży, ale trzeba pamiętać, że po zakończeniu prac znikną maszyny czy postawione kontenery - dodał wicestarosta.

Wcześniej Zbigniew Hoffman, wojewoda wielkopolski, zwrócił się do starosty o dokumenty w sprawie inwestycji. *Tajemniczy obiekt, stylizowany na średniowieczny zamek, powstaje w wielkopolskiej Stobnicy od trzech lat. Pozwolenie dotyczy "budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego". Za inwestycję odpowiedzialna jest *spółka D.J.T.

Pierwsze informacje o powstającej budowli pojawiły się na portalu wykop.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: nieruchomosci, zamek w puszczy noteckiej, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-07-2018

obywatel RPNie ma odpowiedzi na najważniejsze pytanie, czy decyzja pozwolenia na budowę, w obszarze "Natura 2000" była zgodna z prawem. Nas, obywateli RP … Czytaj całość

11-07-2018

Powiatowy Inspektor Nadzoru BudowlanegoNie stwierdzono żadnych nieprawidłowości kase mam w kieszeni i w dwóch walizkach

11-07-2018

F1Wszystkich , którzy pozwolili na budowę tego GARGAMELA w takim miejscu należało by obciążyć kosztami jego rozbiórki !!!!!!!!!!

Rozwiń komentarze (238)