Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ceny paliw
19.01.2013 10:08

Zmiany w cenach oleju grzewczego, napędowego i benzyny

Płocki koncern wprowadził zmiany już kilkanaście razy w ciągu pierwszego miesiąca 2013 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(orlen.pl)

PKN Orlen podnosi od soboty hurtową cenę oleju grzewczego Ekoterm Plus o 5 zł na tysiąc litrów, * *ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 8 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 7 zł i oleju napędowego o 5 zł na tysiąc litrów * *- poinformował płocki koncern.

Decyzja PKN Orlen oznacza, że cena Ekotermu Plus wynosi obecnie 3 tys. 48 zł za tysiąc litrów.

Od soboty hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 204 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 262 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 299 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 479 zł za tysiąc litrów.

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 wzrasta o 5 zł i wynosi nadal 4 tys. 249 zł za tysiąc litrów.

W tym roku to dziewiąta podwyżka cen benzyny i dwunasta podwyżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna taniała tam sześć razy, a olej napędowy jeden raz.

Czytaj więcej w Money.pl
Paliwowy gigant ukarany. Zawyżał ceny? Na firmę została nałożona kara finansowa w wysokości blisko 2 mln zł.
Ceny paliw niższe niż przed rokiem, ale uwaga na... Zobacz, na co uwagę zwracają analitycy oraz sprawdź, jakie są ich prognozy na przyszłość.
Zmiana cen paliw. Teraz kierowców czeka... Eksperci: Obserwowany na początku tygodnia skok cen ropy okazał się być tylko chwilowy.
Tagi: ceny paliw, paliwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz