Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zmieniają się ceny paliw

0
Podziel się:

PKN Orlen obniża od czwartku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 2 zł i oleju napędowego o 25 zł za tysiąc litrów.

Zmieniają się ceny paliw
(orlen.pl)

PKN Orlen obniża od czwartku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 2 zł i oleju napędowego o 25 zł za tysiąc litrów, jednocześnie podnosi hurtową cenę benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 6 zł za tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw - w przypadku oleju napędowego może to być spadek o 2 gr na litrze.

Od czwartku hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 642 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 715 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 513 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 693 zł za tysiąc litrów.

Od początku roku płocki koncern wprowadził dotychczas 38 podwyżek cen benzyny i 37 podwyżek cen oleju napędowego. W tym czasie benzyna taniała tam 20 razy, a olej napędowy 17.

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 spada o 25 zł i wynosi 4 tys. 463 zł za tysiąc litrów.

Czytaj w Money.pl
Spadają ceny benzyny, olej napędowy w górę PKN Orlen i Grupa Lotos obniżyły hurtowe ceny benzyny benzyny Eurosuper 95 o odpowiednio 22 i 27 zł na tysiąc litrów. Podrożał za to olej napędowy - w płockim koncernie o 14 a w Lotosie o 5 zł.
Ceny benzyny znowu w górę PKN Orlen i Lotos zdecydowały się na kolejną podwyżkę cen benzyny.
PKN Orlen obniża ceny paliw. Zobacz, o ile O korekcie cen detalicznych zdecydują ostatecznie właściciele stacji paliw.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)