Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
28.10.2005 03:10

"Życie Warszawy" - Milion dolarów za koronnego

Mokotowska mafia i kartele narkotykowe polują na skruszonych - pisze "Życie Warszawy". Według gazety, dwaj płatni mordercy polują na świadka koronnego, który wsypał polską mafię narkotykową. Zabójców ściga nasza policja i amerykańska agencja DEA.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zeznania R., łącznika polskich gangów z południowoamerykańskimi kartelami, wstrząsnęły naszym półświatkiem. Ukrywający się w USA gangster zaczął współpracować z amerykańskim i polskim wymiarem sprawiedliwości. Dzięki jego zeznaniom rozbito gang mokotowski. To także ten świadek opowiedział śledczym o rzekomej współpracy Mieczysława W., ministra prezydenta Wałęsy, z narkobiznesem. Kilkanaście dni temu, agenci DEA - agencji antynarkotykowej USA, przekazali polskim prokuratorom informacje o wyroku śmierci wydanym na zdrajcę przez mafię.
Według informacji "Życia Warszawy", mafia wydała wyrok na dwóch świadów koronnych, jednak gangsterom najbardziej zależy na śmierci R. Rozkaz znalezienia "skruszonego" i usunięcia go wydano ponad rok temu. Jako jednego ze zleceniodawców wskazuje się Andrzeja H. pseudonim Korek, bossa gangu mokotowskiego.
Więcej na ten temat - w "Życiu Warszawy".

iar/ŻW/dj

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz