Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wody Polskie o awarii Czajki: sytuacja "naprawdę poważna"

- Był szereg apeli, również pan minister Gróbarczyk apelował publicznie, ale były one ignorowane. To na MPWiK spoczywa ustawowy obowiązek kontroli tego rurociągu. Jeżeli zostały te rury niedawno rzeczywiście sprawdzone, to jest prawdopodobieństwo, że pękł sam tunel. Jeśli tak jest, mamy do czynienia z zupełną awarią i wyłączeniem tego rurociągu. Sytuacja wygląda naprawdę bardzo poważnie. Miasto myśli o jak najszybszej budowie rurociągu alternatywnego, nie na naprawie. Rozważa jeszcze inne rozwiązania, które z naszego punktu widzenia są bardziej dyskusyjne - mówił w programie "Newsroom WP" Przemysław Daca, prezes PGW Wody Polskie.

35
Podziel się:
KOMENTARZE
(35)
Władysław
4 lata temu
Zrozumiałem z wypowiedzi PANA PREZESA że "wody polskie" które są własnością usraela biorą kasę i na tym kończy się zakres ich pracy.
Kornel
4 lata temu
Co jest tu winien Trzaskowski. On tylko zarządza tymi śmieciami co mu zostawił PIS w 2005 roku. Na wymianę tego szmelcu, czyli budowę nowej oczyszczalni nigdy nie było pieniędzy a teraz ta zgraja politycznych wilków ma swój hejt i się wyżywa. Ciekaw jestem, jak nie(Jaki), byle jaki miałby się teraz z pyszna gdyby zamiast Trzaskowskiego wygrał wybory. Czy PIS by go tak hejtowal jak Trzaskowskiego.
ollo
4 lata temu
Dzisiaj robią i budują wszystko byle do końca gwarancji, reszta to kosztowne naprawy i przeglądy narzucone przez producenta. A pęknięcie obudowy tubingowej z jakiej wykonany jest sam tunel jest mało prawdopodobne bo również metro warszawskie wykonane jest w podobnej technologii i wypadało by się zacząć bać.
fdwa
4 lata temu
problem należy rozwiązać a nie w stylu polskim mówić o nim, to jest problemem
Sigwald
4 lata temu
Trzaskowski nie przejmuj się krytyka PiS i dalej przez miesiąc czy rok wpuszczaj ścieki do Wisły a na koniec zwal wszystko na Kaczyńskiego ze to on popsuł Czajkę
...
Następna strona