Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KRJ
|

Wszyscy im zazdroszczą. Ci pracodawcy mają najlepsze bonusy dla swoich

12
Podziel się:

Pierwsze w historii nagrody Best Benefits Awards przyznawane są firmom, które zrobiły wszystko, aby zadbać o swoich ludzi. Oto 12 niezwykłych korzyści dla pracowników, które wzbudzają zazdrość.

Wszyscy im zazdroszczą. Ci pracodawcy mają najlepsze bonusy dla swoich
Bezpłatne kursy pilotażu oferuje pMD, firma zajmująca się oprogramowaniem dla służby zdrowia (pixabay.com)

Wspieranie pracowników oznacza dziś oferowanie korzyści, które trudno byłoby znaleźć w jakiejkolwiek firmie jeszcze 10 lat temu. Jak przekonuje serwis inc.com. wiele propozycji, które dziesięć lat temu uważano za hojne, są teraz w zestawie tych zupełnie zwykłych.

W zestawieniu 12 wyróżniających się korzyści z listy najlepszych miejsc pracy w 2021 według inc.com znalazły się najróżniejsze benefity. Oto finałowa dwunastka.

Zobacz także: Nowy Polski Ład. Paweł Kukiz poprze projekt? Artur Soboń odpowiada

1. Opieka dla dzieci w firmie konsultingowej Fourlane, zajmującej się nowoczesnymi technologiami w finansach. Wszyscy pracownicy zatrudnieni przez co najmniej 90 dni, mogą liczyć na dodatek w wysokości 1 tyś. dol. tygodniowo na pokrycie kosztów opieki nad dziećmi.

2. Opieka dla dzieci i starszych w firmie Hyperscience, która zajmuje się przetwarzaniem dokumentów. Firma oferuje miesięczne stypendium na opiekę nad dziećmi i edukację w wysokości od 3 tys. dol. do 6 tys. dol. Na dziecko. Od 2020 roku Hyperscience zaczęła też refundować opiekę nad rodzicami pracowników do 72 tys. dol. rocznie.

3. Sabbatical (urlop regeneracyjny) w TripleLift. Kiedy pracownicy startupu reklamowego TripleLift obchodzą pięcioletnią rocznicę pracy, firma pomaga im świętować oferując stypendium w wysokości 5 tys. dol. i miesięczny płatny urlop.

4. Wsparcie psychologiczne w Unity, firmie tworzącej gry wideo. Unity oferuje wszystkim pracownikom - w tym pracownikom zatrudnionym na pół etatu - profesjonalną opiekę psychologiczną, jeśli jej potrzebują.

5. Limitowane spotkania służbowe w Cricket Health, firmie z sektora medycznego. Nie jest jedyną firmą w Ameryce, która walczy z plagą nadmiernych spotkań. Firma - uruchomiona w 2015 r. - wprowadziła środy bez spotkań.

6. Odpłatne protesty w firmie konsultingowej Grow Enrollments. Spółka oferuje swoim pracownikom tygodniowy płatny urlop na udział w pokojowych protestach.

7. Premia za podpis w Phoenix Operations Group, która dostarcza oprogramowanie analityczne dla Departamentu Obrony USA. Grupa oferuje naprawdę wyjątkowy bonus za podpisanie umowy z klientem. Jest to darmowy gokart.

8. Pieniądze za studia dla pracowników Coupa Platforma, firmy zajmującej się budżetowaniem biznesowym. Coupa zapewnia pracownikom pieniądze na spłatę kredytów studenckich. Świadczenie obejmuje małżonków i dzieci.

9. Pielęgnacja zwierząt w startupie Ridgeline zajmujący się oprogramowaniem do zarządzania inwestycjami, daje swoim pracownikom dwa dni płatnego urlopu, gdy adoptują przyjaciela ze schroniska.

10. Piątki w AchieveIt, firmie programistycznej. AchieveIt ustanowiła letnie piątki w czasie zeszłorocznej pandemii. Następnie letnie piątki przeistoczyły się w całoroczne piątki. Teraz pracownicy mają wolny co drugi piątek przez cały rok. Według badań przeprowadzonych przez firmę, poprawia to zdrowie psychiczne pracowników, a wypalenie zawodowe jest tu najniższe od lat.

11. Bezpłatne kursy pilotażu w pMD, firmie zajmującej się oprogramowaniem dla służby zdrowia. Każdy pracownik zatrudniony na pełen etat w pMD może pobierać lekcje latania na koszt firmy i to nawet w godzinach pracy. Ten profit jest tak stary jak firma, której CEO jest licencjonowanym pilotem.

12. Fundusz awaryjny dla pracowników agencji nieruchomości komercyjnych esrp. Agencja zapewnia swoim pracownikom finansowe zabezpieczenie na wypadek szeregu zdarzeń życiowych, w tym pogrzebów, nagłych wypadków medycznych i innych nieprzewidzianych okoliczności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(12)
Fgjj
rok temu
Niech pip zbada wszystkich pracodawców bo od wielu lat zatrudniają pijaków bo łatwiej ich zwolnić pracodawcy dostali tarcze pomocowe a pracy dalej nie ma
Zmęczony pury...
rok temu
Moglibyście włożyć odrobinę wysiłku i pisać po polsku? "Benefit" to w tym kontekście jest "świadczenie", a "bonus" to "nagroda". Matury byście nie zdali za zaśmiecanie ojczystego języka...
Prowan
rok temu
Ej, to nie jest tak, że wszyscy zarabiamy minimalną krajową bo pracodawcy nie chcą dać więcej?
Wert
rok temu
W biedronce mam darmowe pampersy i bony na resztki ze sklepu. Ale teraz będzie nowy ład i czuje, że będę mogła żyć jak trzeba. Bogaci muszą stać się biednymi. Wiwat PiS. Wiwat Jarosław
dffddffdfd
rok temu
wszystkie firmy z bonusami nadmiernymi kończa słabo. bo sie towrzystwo rozleniwia i tylko o kolejnych bonusach mysli. Na koniec dnia jest 6h bonusowania i 2h roboty i to jeszcze kiepskiej jakości. Klienci odchodza, firma sie zamyką. W pracy pracujemy po to zeby zarobić na przyjemności po pracy, inaczej to ch... z tego budjet moi drodzy....