Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory
12.07.2020 21:42

Wybory 2020. Głosowanie zakończone, a w Jastarni ciągle kolejka do lokalu

Choć cisza wyborcza się zakończyła, w niektórych miejscach głosowanie w wyborach trwa. Na przykład w Jastarni, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Juracie oraz w Rewalu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Nie wszędzie głosowanie zakończyło się o godzinie 21. Pod niektórymi komisjami wciąż czekają setki osób

W kilku miejscach w Polsce wciąż głosowanie trwa - przede wszystkim w kurortach nadmorskich. W Jastarni w kolejce czeka ok. kilkuset osób. Zgodnie z wytycznymi PKW, osoby, które stanęły w kolejce przed godziną 21, mogą zagłosować.

Jak podaje TVN24, w Jastarni o godzinie 21 na końcu kolejki stanął członek komisji - tak, by oddzielić tych, którzy mogą jeszcze zagłosować. Nie wiadomo, do kiedy potrwa głosowanie w tej miejscowości.

Mimo tego, że głosowanie trwa w kilku komisjach, Państwowa Komisja Wyborcza nie zdecydowała się na przedłużenie ciszy wyborczej. Dzięki temu można było publikować sondażowe wyniki.

Wyniki wyborów 2020. Przemówienie Andrzeja Dudy. Podziękował żonie, córce i wzruszonej Beacie Szydło. Obejrzyj wideo:

W drugiej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda uzyskał 50,4 proc. poparcia, a Rafał Trzaskowski - 49,6 proc. - wynika z sondażu exit poll pracowni Ipsos. Różnica jest tak mała, że w praktyce zwycięzca wyborów wcale nie jest przesądzony. Trzeba zatem czekać na ostateczne wyniki Państwowej Komisji Wyborczej.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-07-2020

oidjvhbDlaczego w sanatoriach można było głosować bez zaświadczenia z urzędu w miejscu zamieszkania ? Czy była zmiana przepisów czy to szwingiel wyborczy?

12-07-2020

22pis kombinuje

12-07-2020

LudwiczekSmutne, że ludzie w tym kraju potrafią za 500 zł sprzedać swoją wolność.

Rozwiń komentarze (69)