Notowania

Wybory parlamentarne 2019 Warszawa. Kandydaci do Sejmu - listy wyborcze

Wybory Parlamentarne 2019. 19-ty okręg wyborczy z siedzibą w Warszawie jest największym okręgiem w wyborach do sejmu w skali kraju. Przed czterema laty okręg mógł się pochwalić frekwencją wynoszącą 70.8 proc. Poniżej zamieszczamy pełną listę komitetów startujących w stolicy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci w Warszawie - Okręg nr 19

Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci w Warszawie - Okręg nr 19

W zbliżających się wyborach parlamentarnych uprawnieni do głosowania wybiorą posłów i senatorów na nową kadencję.

Lista komitetów w okręgu numer 19, powiat: Warszawa:

Wybory parlamentarne 2019 Warszawa. Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  • 1.BARTOSZEWSKI Władysław Teofil, historyk, nie należy do partii politycznej
  • 2.OJER Anna Małgorzata, ekonomista, nie należy do partii politycznej
  • 3.STANISZKIS Joanna Maria, nauczyciel matematyki, nie należy do partii politycznej
  • 4.STELMAŃSKA Izabela, dyrektor departamentu, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 5.HELWING Stanisław Piotr, manager, nie należy do partii politycznej
  • 6.WĄSOWICZ Michał Janusz, radca prawny, nie należy do partii politycznej
  • 7.RAKIEL-CZARNECKA Walentyna, menedżer artystyczny, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 8.FLIS-KUCZYŃSKA Halina, dziennikarz, Unia Europejskich Demokratów
  • 9.ZAWŁOCKI Juliusz Jakub, geograf, nie należy do partii politycznej
  • 10.SAWICKI Emil Krzysztof, student, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 11.STRĄK Michał Stanisław, dyrektor wykonawczy, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 12.BOGIEL Teresa Maria, prezes, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 13.MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew, lekarz, nie należy do partii politycznej
  • 14.ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej
  • 15.WASILEWSKA Lucyna Gertruda, prezes, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 16.PŁOWICZ Marcin Tomasz, pedagog, nie należy do partii politycznej
  • 17.BIELSKI Karol Tomasz, dyrektor wykonawczy, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 18.DYDUCH Janusz, nauczyciel akademicki, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 19.GARSTKA Tatiana Joanna, prezes, nie należy do partii politycznej
  • 20.ŁAZARSKI Roman, prawnik, Unia Europejskich Demokratów
  • 21.PANAS Anna Józefa, wyższy urzędnik samorządowy, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 22.WYSZYŃSKA Teresa Maria. inżynier zootechniki, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 23.GRUDOWSKA Agata Zofia, ekonomista, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 24.RUTKOWSKA Mirosława, wyższy urzędnik samorządowy, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 25.MARECKI Marek Antoni lekarz, nie należy do partii politycznej
  • 26.MAZUREK Aleksander Paweł, farmaceuta, nie należy do partii politycznej
  • 27.OWCZARSKI Piotr Krzysztof, dziennikarz, nie należy do partii politycznej
  • 28.KOZUBEK Elżbieta Barbara, nauczyciel akademicki – nauki techniczne, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 29.MISIEJKO Karolina, prawnik, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 30.PASTEWKA Małgorzata Halina, architekt, nie należy do partii politycznej
  • 31.NOWOSIELSKI Kamil Ernest, naczelnik kierownik wydziału, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 32.WIECZOREK Katarzyna Agata, dyrektor departamentu, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 33.GOŁOTA Bożenna Jolanta, pozostali operatorzy urządzeń energetycznych, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 34.CZAPLICKI Zbigniew, dziennikarz, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • 35.WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech, technik mechanik, Unia Europejskich Demokratów
  • 36.MAZUREK Jerzy, historyk, nie należy do partii politycznej
  • 37.CHOIŃSKA Alicja Elżbieta, reżyser teatralny, Unia Europejskich Demokratów
  • 38.SZYMANEK Piotr Ludomir, radca prawny, nie należy do partii politycznej
  • 39.TYSZCZUK Sebastian Adrian, archeolog, nie należy do partii politycznej

Obejrzyj: Wybory parlamentarne 2019. Marek Sawicki o przemówieniu Lecha Wałęsy. Ostry komentarz

* Wybory parlamentarne 2019 Warszawa. Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:*

  • 1.KACZYŃSKI Jarosław Aleksander, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość
  • 2.KAMIŃSKI Mariusz, historyk, Prawo i Sprawiedliwość
  • 3.GOSIEWSKA Małgorzata Maria, poseł na Sejm RP, Prawo i Sprawiedliwość
  • 4.NAIMSKI Piotr Aleksander, biochemik, Prawo i Sprawiedliwość
  • 5.KRAJEWSKI Jarosław Karol, politolog, Prawo i Sprawiedliwość
  • 6.LISIECKI Paweł Jacek, historyk, Prawo i Sprawiedliwość
  • 7.GRYGLAS Zbigniew, parlamentarzysta, Porozumienie Jarosława Gowina
  • 8.TOMASZEWSKA Ewa, fizyk, Prawo i Sprawiedliwość
  • 9.KALETA Sebastian Jerzy, radca prawny, Prawo i Sprawiedliwość
  • 10.WYPYCH Małgorzata Maria, adwokat, nie należy do partii politycznej
  • 11.MELAK Andrzej Józef, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej
  • 12.SEMENIUK Olga Ewa, specjalista administracji publicznej, Prawo i Sprawiedliwość
  • 13.GÓRSKI Patryk, dyrektor generalny, Prawo i Sprawiedliwość
  • 14.BOROWSKI Adam Zbigniew, redaktor wydawniczy, nie należy do partii politycznej
  • 15.FRĄCKOWIAK Filip Jakub, politolog, Prawo i Sprawiedliwość
  • 16.CHOJNOWSKI Wojciech Maciej, urzędnik państwowy, Prawo i Sprawiedliwość
  • 17.TERLECKA Mirosława Hanna, nauczyciel nauczania początkowego, Prawo i Sprawiedliwość
  • 18.GOZDEK Piotr Paweł, socjolog, Prawo i Sprawiedliwość
  • 19.PERET Ewa, dyrektor finansowy , nie należy do partii politycznej
  • 20.GÓRSKI Krzysztof Robert, dyrektor współpracy międzynarodowej, Prawo i Sprawiedliwość
  • 21.BOSAK Krzysztof Tomasz, asystent prawny, nie należy do partii politycznej
  • 22.KOLASIŃSKA Bożena, nauczyciel języka obcego, Prawo i Sprawiedliwość
  • 23.CACKOWSKI Marek Jan, inżynier mechanik - środki transportu, Prawo i Sprawiedliwość
  • 24.POLAK Katarzyna Maria, specjalista ds. reklamy i marketingu, Prawo i Sprawiedliwość
  • 25.KACPROWICZ Sławomir Stanisław, inżynier budownictwa, Prawo i Sprawiedliwość
  • 26.SMALCERZ Ewa Maria, technik fizjoterapii, Prawo i Sprawiedliwość
  • 27.MIODUSZEWSKA Teresa, kelner, Prawo i Sprawiedliwość
  • 28.KULESZA Stefan, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość
  • 29.CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna, wyższy urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej
  • 30.TERLECKI Paweł Andrzej, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość
  • 31.WYSOCKI Krzysztof, historyk, Prawo i Sprawiedliwość
  • 32.KĘZIK Anna, ekonomista, Prawo i Sprawiedliwość
  • 33.GAJEWSKA Irena, politolog, nie należy do partii politycznej
  • 34.SZYMAŃSKI Paweł, leśnik, Prawo i Sprawiedliwość
  • 35.PALUSZEK Aneta, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość
  • 36.JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga, pracownik obsługi biurowej, Prawo i Sprawiedliwość
  • 37.MOLICKI Maciej, logistyk, Prawo i Sprawiedliwość
  • 38.KSIĘŻAK Paweł Krzysztof, specjalista ds. reklamy i marketingu, nie należy do partii politycznej
  • 39.REJOWSKI Grzegorz Paweł, student, Prawo i Sprawiedliwość
  • 40.ZABŁOCKI Wojciech Jakub, przedstawiciel władzy, Prawo i Sprawiedliwość
  • *

Wybory parlamentarne 2019 Warszawa. Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:

  • 1.ZANDBERG Adrian Tadeusz, programista, Razem
  • 2.ŻUKOWSKA Anna Maria, prawnik, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 3.TARCZYŃSKA Anna Małgorzata, radczyni prawna, Wiosna Roberta Biedronia
  • 4.BIEJAT Magdalena Agnieszka, socjolożka, Lewica Razem
  • 5.LIEDEL Krzysztof, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej
  • 6.PELC Filip Tadeusz, dziennikarz, Wiosna Roberta Biedronia
  • 7.PRZYŁUSKA Bożena Marta, przedsiębiorczyni, nie należy do partii politycznej
  • 8.BRÓZDA Hanna Janina, pedagog, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 9.DUDA Katarzyna Beata, zawodowa działaczka związku zawodowego, nie należy do partii politycznej
  • 10.STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew , specjalista administracji publicznej, Wiosna Roberta Biedronia
  • 11.LISZKA Sebastian Roman, analityk biznesowy, Wiosna Roberta Biedronia
  • 12.POSTNIKOFF Danuta Beata, reżyser filmów dokumentalnych, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 13.WICHA Joanna Beata, pielęgniarka, Lewica Razem
  • 14.KUBIAK Jacek Zbigniew, naukowiec, nie należy do partii politycznej
  • 15.GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech, prawnik, nie należy do partii politycznej
  • 16.KUCZYŃSKA Urszula Teresa, tłumaczka, Lewica Razem
  • 17.MYCKA Łukasz Kamil, zawodowy pracownik związku zawodowego, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 18.KELLES-KRAUZ Joanna Maria, dziennikarz, nie należy do partii politycznej
  • 19.OŻDŻEŃSKI Wojciech, instruktor sportu, Twój Ruch
  • 20.ROZENEK Dariusz Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej
  • 21.BRONOWICKA Joanna Wanda, socjolog, Lewica Razem
  • 22.DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej
  • 23.DOMAŃSKA Inga Maria, architektka, Lewica Razem
  • 24.RYTEL Jerzy Marian, ekonomista, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 25.WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor, inżynier mechanik , Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 26.PAJĘCKA Anna Paulina, kulturoznawczyni, Lewica Razem
  • 27.JAGODZIŃSKA Anna Klara, asystentka księgowości, Lewica Razem
  • 28.MIENIEWSKI Daniel, menedżer, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 29.LUTOSTAŃSKA Agnieszka, ekonomistka, nie należy do partii politycznej
  • 30.SÓJKA Małgorzata Anna, dziennikarka, Lewica Razem
  • 31.ŻURAWSKI Cezary, technik mechanik, Polska Partia Socjalistyczna
  • 32.SADOWSKA Anna Paulina, pedagożka, nie należy do partii politycznej
  • 33.MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław, audytor Warszawa, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 34.KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna, grafik komputerowy, Lewica Razem
  • 35.GODLEWSKA Joanna Maria, koordynatorka projektów, Lewica Razem
  • 36.SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej, informatyk, Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • 37.JANICZAK Grzegorz Jan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej
  • 38.UTOWKA Patryk Piotr, nauczyciel, Wiosna Roberta Biedronia
  • 39.SAYED Marta Zofia, przedsiębiorca, Wiosna Roberta Biedronia
  • 40.GADZINOWSKI Piotr, publicysta, Sojusz Lewicy Demokratycznej

Wybory parlamentarne 2019 Warszawa. Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:

  • 1.KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard, publicysta, Konfederacja Wolność i Niepodległość
  • 2.PEJO Bartłomiej Artur, przedstawiciel władzy samorządowej, Konfederacja Wolność i Niepodległość
  • 3.SKUTECKI Paweł Juliusz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej
  • 4.MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej
  • 5.MAGIERA Wiesław Marian, dziennikarz, nie należy do partii politycznej
  • 6.KOWALIŃSKI Aleksander Filip, politolog, Ruch Narodowy
  • 7.NITECKA Ewa Alicja, nauczycielka, nie należy do partii politycznej
  • 8.BOROWSKI Jan, przedsiębiorca lotniczy, nie należy do partii politycznej
  • 9.KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna, prawnik, nie należy do partii politycznej
  • 10.JURKIEWICZ Gabriela Zofia, student, Korwin
  • 11.WAWER Alina Barbara, opiekunka dziecięca, nie należy do partii politycznej
  • 12.TUMANOWICZ Sławomir, matematyk, nie należy do partii politycznej
  • 13.KUMÓR Andrzej Paweł, dziennikarz, nie należy do partii politycznej
  • 14.KRANAS Justyna Stefania, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej
  • 15.ŻELAZNY Krystian Zbigniew, prawnik, nie należy do partii politycznej
  • 16.ROSS Sebastian, przedsiębiorca, Korwin
  • 17.ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena, prawnik, nie należy do partii politycznej
  • 18.URBANEK Antoni Konrad, prawnik, nie należy do partii politycznej
  • 19.ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz, student, członek partii politycznej: Korwin
  • 20.BODAKOWSKI Jan Antoni, politolog, nie należy do partii politycznej
  • 21.KOWALSKI Jarosław Grzegorz, przedstawiciel handlowy, Korwin
  • 22.JARZĄBEK Łukasz Zbigniew, prawnik, nie należy do partii politycznej
  • 23.KOWALSKA Agnieszka, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej
  • 24.KESSLING Izabela, księgowa, nie należy do partii politycznej
  • 25.BABIAK Andrzej, instalator systemów alarmowych, Ruch Narodowy
  • 26.FLORYSIAK Jacek Piotr, przedsiębiorca, Ruch Narodowy
  • 27.STERKOWSKI Piotr Roman, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej
  • 28.DMOWSKI Rafał Przemysław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej
  • 29.POKOJSKA Angelika Justyna, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej
  • 30.UTECHT Martyna, student, nie należy do partii politycznej
  • 31 KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena, sekretarka, nie należy do partii politycznej
  • 32.NIEZNAŃSKA Paulina, kierownik sklepu, nie należy do partii politycznej
  • 33.KŁOS Rafał Patryk, student, nie należy do partii politycznej
  • 34.KUŚMIERCZYK Marcin Józef, przedstawiciel handlowy, Ruch Narodowy
  • 35.KASPRZAK Rajmund Krzysztof, kierownik projektu, Ruch Narodowy
  • 36.KASJANIUK Adam, doradca finansowy, Ruch Narodowy
  • 37.RUMIŃSKI Jakub Maciej, kierownik projektu, nie należy do partii politycznej
  • 38.ROSOWSKI Włodzimierz Witold, filmowiec, nie należy do partii politycznej
  • 39.ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria, student, nie należy do partii politycznej
  • 40.KROGULSKI Mariusz Lesław, żołnierz, Ruch Narodowy

Wybory parlamentarne 2019 Warszawa. Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:

  • 1.KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria, producent filmowy, Platforma Obywatelska RP
  • 2.LUBNAUER Katarzyna Anna, nauczyciel akademicki, Nowoczesna
  • 3.ROSATI Dariusz Kajetan, ekonomista, nie należy do partii politycznej
  • 4.FABISIAK Joanna, nauczyciel akademicki, Platforma Obywatelska RP
  • 5.SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz, nauczyciel akademicki, Platforma Obywatelska RP
  • 6.PIEKARSKA Katarzyna Maria, radca prawny, nie należy do partii politycznej
  • 7.SZCZERBA Michał Roch, poseł na Sejm RP, Platforma Obywatelska RP
  • 8.POTAPOWICZ Sławomir, politolog, Nowoczesna
  • 9.ZIELIŃSKA Urszula Sara , kierownik do spraw marketingu, Partia Zieloni
  • 10.KOSECKI Roman Jacek, trener sportu, nie należy do partii politycznej
  • 11.POTOROCZYN Paweł Rafał, pisarz, nie należy do partii politycznej
  • 12.DĄBROWSKA Alicja, lekarz, Platforma Obywatelska RP
  • 13.JACHIRA Klaudia Krystyna, aktor, nie należy do partii politycznej
  • 14.SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr, urzędnik samorządowy, Platforma Obywatelska RP
  • 15.ŁOBODA Dorota Ewa, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej
  • 16.MANARCZYK Bożena Maria, doradca podatkowy, Platforma Obywatelska RP
  • 17.BORKOWSKI Wojciech Józef, lekarz, Platforma Obywatelska RP
  • 18.KRAJEWSKA Sylwia, ekonomista, Platforma Obywatelska RP
  • 19.KACPRZYK Dawid, student Warszawa, Platforma Obywatelska RP
  • 20.MIŚKIEWICZ Jolant, dziennikarka, Platforma Obywatelska RP
  • 21.LUFT Krzysztof Stanisław , dziennikarz, nie należy do partii politycznej
  • 22.ŁOBACZ Bogusław Kazimierz, technik mechanik samochodowy, nie należy do partii politycznej
  • 23.SKRZECZ Jerzy Norbert, specjalista do spraw marketingu handlu, Platforma Obywatelska RP
  • 24.TURSKA Marta Katarzyna, menedżer, Platforma Obywatelska RP
  • 25.PIOTROWSKI Arkadiusz ekonomista, Platforma Obywatelska RP
  • 26.WYRWAŁ Agnieszka Monika, projektant mody, Platforma Obywatelska RP
  • 27.RUDZIAK Anna menadżer ds. sprzedaży, Platforma Obywatelska RP 28. SAMCZYK Anna Elżbieta, audytor, Platforma Obywatelska RP
  • 29.LACH Lilianna Irena, pedagog, nie należy do partii politycznej
  • 30.ŁĄCKA Ilona Joanna, inżynier inżynierii środowiska, Platforma Obywatelska RP
  • 31.ROGULSKI Igor, psycholog, Platforma Obywatelska RP
  • 32.LEŚNIAK Edyta Róża, inżynier technologii żywności, Platforma Obywatelska RP
  • 33.WASYLUK Aleksander, informatyk, nie należy do partii politycznej
  • 34.CHMIEL Patrycja Maria, doktor nauk społecznych, nie należy do partii politycznej
  • 35.ROSS Tadeusz Edward, aktor, Platforma Obywatelska RP
  • 36.WOJDA Paweł Konrad, programista aplikacji, Platforma Obywatelska RP
    1. STELMASZYK Anna Małgorzata, ekonomista, Platforma Obywatelska RP
    1. KERYK Myroslava, socjolożka, nie należy do partii politycznej
  • 39.KRASOŃ Łukasz, mówca motywacyjny, nie należy do partii politycznej
  • 40.GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata, przedsiębiorca, Platforma Obywatelska RP

Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci w Warszawie - Okręg nr 19. Zasady głosowania

Każdemu wyborcy przysługuje jeden głos w wyborach do Sejmu i jeden do Senatu. Wciąż można dopisać się do listy wyborców, jeśli ktoś planuje wyjazd lub mieszka w innym miejscu, niż jest zameldowany.

Wybory do parlamentu odbędą się w niedzielę 13 października, to ostatnie pięć dni kampanii, cisza wyborcza zacznie obowiązywać o północy z piątku na sobotę. Już w niedzielę lokale wyborcze czynne będą od godz. 7 do godz. 21.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz