Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wyjeżdżasz na ferie? Uważaj. Oferta biura to za mało

- To, o czym powinniśmy pomyśleć, to dodatkowe ubezpieczenie. Karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) nam nie wystarczy. Będziemy mieli bezpłatne świadczenia w takim zakresie, jak one są bezpłatne w danym kraju. Ubezpieczenie organizatora też jest ograniczone. Dziś ubezpieczenia turystyczne umożliwiają leczenie naszego psa lub kota. Nie powinniśmy się zastanawiać, czy potrzebujemy takiego ubezpieczenia, tylko jakie - mówiła w programie "Money. To się liczy" Klaudyna Fudala z wakacje.pl.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
Marek
3 lata temu
Nie lubię zimy. Nie wybieram się w góry na narty. Nie mam psa ani kota. Czy mam to wszystko w/w ubezpieczyć?
bujac to szwe...
3 lata temu
kobieto..., od kiedy to z automatu polisa rozpoczyna sie z chwila wyjscia ubezpieczonego z biura ubezpieczyciela? slyszalas moze o terminie rozpoczecia i zakonczenia polisy?
obserwator7
3 lata temu
Jazda na nartach jest traktowana przez firmy ubezpieczeniowe jako sport ekstremalny. Dodatkowe ubezpieczenie MUSI obejmować transport helikopterem za stoku i pokryć koszty transportu do domu. Bardzo często linie lotnicze nie chcą zabierać na pokład poszkodowanych w wypadkach narciarskich, o ile nie towarzyszy im lekarz z odpowiednim sprzętem.
Ski
3 lata temu
Bez komentarza.
Nieubezpieczo...
3 lata temu
Mój pies nie jeździ na nartach,a kot nie jest w formie.