Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Wynagrodzenia w IT. Średnia płaca to nawet 12 tys. zł brutto

- Mogę tylko potwierdzić, że kryzys nie dotknął naszej branży. Prawo popytu i podaży sprawia, że jest to wciąż ciekawe miejsce. Na początku pandemii część firm zdecydowała się na wstrzymanie inwestycji. Jednak wciąż możemy mówić, że pod kątem zatrudnienia jest dobrze. Czy firmy konkurują ze sobą o specjalistów? W tym nie ma nic złego, faktycznie specjaliści przechodzą, ale myślę, że odbywa się to z korzyścią dla całego rynku. My raczej zyskujemy na takim obrocie. Nie jest sytuacją wyjątkową, gdy programista może naprawdę dobrze zarabiać już po pięciu latach pracy – mówił w programie "Money. To się Liczy" Radosław Paklikowski, prezes MasterBorn

KOMENTARZE
(5)
powiem
3 lata temu
po prostu Ile by nie zarobili to zawsze będzie mało
DDD
3 lata temu
lubię te wyliczenia, ile to się w Polsce zarabia. Dlaczego oni zawsze zaokrąglają do góry, a nie w dół ? - rozumiem, że trzeba pokazać jak się to pięknie w kraju nad Wisłą żyje.
hytf
3 lata temu
Powiedzcie te bajeczki mojemu znajomemu, który ma za sobą 15-letni staż jako nawet nie junior a senior admin (nie, nawet nie Polak) i redukcja etatów go nie ominęła - szukał dobre z 2 miesiące nowej pracy. Kryzys dotknął każdą branżę i już każdego człowieka na świecie w jakimkolwiek stopniu poza tym 1%, który tylko na to zacierał ręce.
Z zachodu.
3 lata temu
Dobrze, ze u nas na zachodzie zarobki informatykow, inzynierow i specjalistow z inych dziedzin sa podobne, inaczej nikt nie chcialby pracowac w innych zawodach. Pozdrowienia z Anglii.
JLK
3 lata temu
Za takie pieniadze to chyba pracują początkujacy programista po studiach,.WYNAGRODZENIE programisty w jezyku programistycznym ABBAP ,ZACZYNAJA SIE OD 40 TYS MIESIECZNIE