Notowania

wybory do europarlamentu
25.03.2014 06:00

Kamiński: Będę strzelał gole dla świetnej drużyny

O starcie w wyborach i swojej roli w PE mówi lider lubelskiej listy PO.

Podziel się
Dodaj komentarz

Lider lubelskiej listy Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego, były spin doktor PiS Michał Kamiński chce udowodnić, że jego kandydatura to _ transfer dobrego zawodnika _, który będzie _ strzelał gole _ dla _ świetnej drużyny _. Zadeklarował ciężką pracę podczas kampanii na _ niełatwym terenie _.

_ - Chcę udowodnić i muszę udowodnić, że ten transfer - nie bójmy się tego słowa - to był transfer dobrego zawodnika do świetnej drużyny. Ale jeszcze ten zawodnik musi zacząć strzelać bramki i obiecuję, kochani, będę strzelał dla was gole. Wygramy _ - powiedział w Kamiński do działaczy PO, podczas prezentacji kandydatów Platformy do PE w Lubelskiem.

Dodał, że nie jest zawodnikiem, którego _ stawia się na łatwym polu _. - _ Doskonale zdaję sobie sprawę, że tu jest z punktu widzenia Platformy Obywatelskiej niełatwy teren. Na niełatwy teren trzeba mocnych zawodników. Jestem dumny, że w takim gronie mogę startować do Parlamentu Europejskiego _ - powiedział Kamiński.

Dziękując za szansę startu w wyborach, podkreślił, że jest to zobowiązanie do ciężkiej pracy w kampanii wyborczej, w której jego zdaniem należy się skupić na dialogu z wyborcami, aby ich przekonać przede wszystkim do udziału głosowaniu.

Według niego stawką w wyborach do PE jest bezpieczeństwo kraju w różnych wymiarach, w tym także _ zabezpieczenia wolności, suwerenności Polski _. _ - Dzisiaj Lubelszczyzna jest granicą wolnego świata. To brzmi patetycznie, ale to jest prawda. Jeśli jesteśmy zaangażowani w sprawy ukraińskie, to przede wszystkim dlatego, że obowiązkiem polskich polityków jest dbanie o bezpieczeństwo naszego kraju. W naszym najgłębszym interesie jest przesunięcie tej strefy wolności, tej granicy wolnego świata od Lubelszczyzny dalej na wschód _ - powiedział Kamiński.

Dodał, że będzie walczył o bezwizowy ruch dla Ukraińców, _ aby mogli przyjeżdżać na Lubelszczyznę i wydawać tu pieniądze _.

Kamiński powiedział, że PO _ zdaje egzamin z przywództwa narodowego, które sprawdza się wtedy, gdy jest kryzys _. _ - Macie prawo jako członkowie PO i mówię to ja, po drodze którą znacie, jaką przebyłem, macie prawo wyjść do Polaków i powiedzieć, że jesteście dumni, że formacja, którą reprezentujecie, zdaje egzamin dzisiaj przywództwa narodowego, a to jest coś dużo więcej niż rozgrywki partyjne, wybory i debaty i przemówienia _ - powiedział.

Czytaj więcej w Money.pl

* [ ( http://static1.money.pl/i/h/101/m277861.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wybory;do;parlamentu;europejskiego;oni;chca;reprezentowac;po,224,0,1469408.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) [ Kogo wystawi PO do eurowyborów? Nazwiska ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wybory;do;parlamentu;europejskiego;oni;chca;reprezentowac;po,224,0,1469408.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne )
* [ ( http://static1.money.pl/i/h/253/m215805.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/wybory;do;europarlamentu;kandydaci;po;rozpoczeli;zbieranie;podpisow,231,0,1501671.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) [ Krakowska PO zwiera szyki. Zbierają podpisy ]( http://zmieniacunie.money.pl/wybory;do;europarlamentu;kandydaci;po;rozpoczeli;zbieranie;podpisow,231,0,1501671.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne )
* [ ( http://static1.money.pl/i/h/251/m292859.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/palikot;strefa;euro;jest;tarcza;antyrakietowa,195,0,1501379.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) [ Palikot: Strefa euro jest tarczą antyrakietową ]( http://zmieniacunie.money.pl/palikot;strefa;euro;jest;tarcza;antyrakietowa,195,0,1501379.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne )
* [ ( http://static1.money.pl/i/h/198/m85958.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/eurolisty;po;na;finiszu;-;jedynkami;miedzy;innymi;kaminski;zdrojewski;i;rosati,173,0,1496749.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) [ Eurolisty PO na finiszu - "jedynkami" między innymi Kamiński, Zdrojewski i Rosati ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/eurolisty;po;na;finiszu;-;jedynkami;miedzy;innymi;kaminski;zdrojewski;i;rosati,173,0,1496749.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne )
Tagi: wybory do europarlamentu, michał kamiński, wiadomości, wywiad
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz