Notowania

gowin
20.08.2013 06:00

Nawet jeśli przegram, to zmuszę Tuska żeby...

Jarosław Gowin mówi o konsekwencjach wyborów w PO.

Podziel się
Dodaj komentarz

**Chociaż kampania wyborcza w Platformie Obywatelskiej kończy się dzisiaj, Jarosław Gowin nie zwalnia tempa. Będzie dalej jeździć po Polsce i spotykać się z lokalnymi działaczami partii, a także z obywatelami.

Kandydat na szefa PO będzie dalej przekonywać ludzi do swojej wizji partii: -_ Nawet jeśli zwycięzcą będzie Donald Tusk, a ja od początku wiedziałem, że jest faworytem, to mam nadzieję, że dzięki mojej kampanii po pierwsze przypomni sobie jaki jest prawdziwy program Platformy Obywatelskiej, a po drugie będzie chciał czy też będzie zmuszony przejąć wiele elementów z mojego programu _ - mówił Gowin.

Dziś Jarosław Gowin spotkał się z młodymi działaczami stowarzyszenia Koliber oraz z przedstawicielami konserwatywnej frakcji młodzieżówki Platformy. Ci drudzy dali mu prezencie strój bramkarza z jego nazwiskiem i z numerem jeden.

Podczas spotkania były minister sprawiedliwości kolejny raz potwierdził, że nie ma zamiaru opuszczać szeregów partii:

- _ Otoczenie Donalda Tuska nie przypadkowo wysyła te pogróżki, że zaraz po ogłoszeniu wyników padną wnioski o wyrzucenie mnie z partii. Jeśli tak będzie, to nie wydarzy się nic nadzwyczajnego w historii Platformy Obywatelskiej. Nie planuje przejścia do PiS, nie planuje przejścia do nowej partii, ale na pewno nie wycofam się z działalności politycznej _ - mówi poseł PO.

Gowin powiedział, że ma scenariusz działania na wypadek, gdyby został usunięty z partii. Szczegółów nie chciał jednak zdradzić. Wyniki wyborów szefa Platformy Obywatelskiej mają zostać podane najprawdopodobniej w piątek.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/m278255.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gowin;wie;jak;obnizyc;dlug;publiczny,216,0,1354712.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Gowin wie jak obniżyć dług publiczny Ułatwienia dla przedsiębiorców, przyjęcie karty praw podatnika, powołanie rzecznika praw podatnika czy połączenie urzędów skarbowych z ZUS-em - to niektóre propozycje.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/m204377.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tak;tusk;walczy;o;utrzymanie;wladzy,98,0,1351522.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Tak Tusk walczy o utrzymanie władzy Rozmowa z szefami kół PO z Warszawy i Mazowsza to pierwsze z cyklu spotkań premiera z szefami kół Platformy, których w kraju jest 1800.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/59/m212539.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/po;traci;poparcie;jaroslaw;gowin;wini;zla;polityke;partii,147,0,1308563.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Platforma Obywatelska dryfuje w lewo _ W tej chwili ta tendencja spadkowa jest na tyle poważna, że nie wystarczy zmiana makijażu. Potrzebne są naprawdę głębokie zmiany. _
Tagi: gowin, wiadomości, wywiad
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz