Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Z psem na spacer i nie tylko. Kim jest petsitter i ile może zarobić?

W kolejnym odcinku programu "Zawodowcy" Kuba Jankowski przyjrzał się nietypowemu zajęciu, czyli petsitterowi. To zajęcie polegające nie tylko na wyprowadzaniu psów na spacer, a obejmujące cały szereg obowiązków. Dla kogo to profesja? Jakie cechy powinien mieć idealny petsitter? Czy można traktować to jako pracę na pełny etat, a może to tylko forma dorobienia? Ile można zarobić i od czego to zależy? Obejrzyj najnowszy odcinek.

56
Podziel się:
KOMENTARZE
(56)
Mateo
3 lata temu
Polacy nie gesi i swój język mają. Tylko niech go używają! A nie petsitter, lockdown, fakenews... Porażka!
Polska
3 lata temu
język trudna być. PetShitter czyli jak piesek zrobi to shitter posprząta.
Ooo.
3 lata temu
A ten prowadzący to niezły naganiacz/teoretyk. Niedawno naganiał na domki/kontenery, na domki drewniane typu szopa, za ceny dla idiotów, a teraz promuje nowy ciekawy zawód. Może mu się przyda jak wywalą go z roboty.
Czy tak ciężk...
3 lata temu
jest napisać opiekun/ka psa ? Lub zamiast babysitter, opiekun/ka dziecka ? Kiedy czytam i słucham hasła typu procedować, implementować (czuli wdrażać, wprowadzać, np w życie, procedury, itp, to słabo mi się robi od tego, że każdy nieudacznik usiłuje wmówić społeczeństwu, że jest lepszym sortem. Ja uważam, że taka osoba jest nieudacznikiem i miernotą. Łącznie z pismakami.
jurek
3 lata temu
a są tacy co więcej zarabiają,owiele więcej .Np Lempart np Owsiak a ci z tęczowych rozrób?Wyprowadzają owieczki na ulice
...
Następna strona