Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Z recesji możemy wychodzić znacznie dłużej. Trudne scenariusze dla Polski

Czy to koniec podwyżek stóp procentowych w Polsce? Marcin Mazurek, główny ekonomista MBank - uważa, że są możliwe dwa scenariusze. Pierwszy zakłada, że to koniec podwyżek. Zgodnie z drugą prognozą może znowu do nich dojść w przyszłym roku 2023 roku lub na przełomie 2023 i 24, ale pod warunkiem, że wzrośnie także inflacja.
Tagi:
0
0
18
Podziel się
Komentarze (18)
zobacz więcej komentarzy (18)
KOMENTARZE
(18)
Polka
2 miesiące temu
Dlaczego Glapiński nie idzie w końcu na emeryturę?
Alex
2 miesiące temu
Młodym ludziom (takim jak ja), którzy zaniedbali naukę języków obcych (na szczęście nie ja) radzę jak najszybciej nadrobić zaległości, bo niedługo będziemy musieli stąd wyjechać, o ile chcemy jako tako żyć, a nie wegetować. I radzę też dobrze przemyśleć kierunki migracji, a co za tym idzie - języki do uczenia się.
Konrad
2 miesiące temu
Zwiekszona sztucznie inflacja oraz problemy z weglem czytaj cieplem oraz ogolna niemoc wladzy to wszystko przygrywka do zlikwidowania zlotego i zastapienia go EURO w celu usuniecia Polski jako przeszkody na drodze federalizacji jewropy.Kto kontroluje pieniadze kontroluje panstwo.
Nero
2 miesiące temu
Boze CA za jelop......Polska jest bankrutem czy tak ciezko to pojac.Syndyk masy upadlosciowej spieniezy resztki co ma jakakolwiek wartosc za grosze by pokryc naleznosci wierzycieli.Kolejna generacja mlodych ludzi ma stracone zycie ...chyba ze wyjada.To smutne ze Polacy nie potrafia rzadzic
Marek
2 miesiące temu
Dlaczego kredytobiorcy ponoszą ciężar uzdrawiania finansów , choć to nie oni to zrobili.