Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

"Zablokujemy Brukselę". Polscy rolnicy ramię w ramię z niemieckimi i francuskimi kolegami

- Będzie bardzo duży protest rolników w Brukseli. Bruksela zostanie zablokowana. Nie tylko my protestujemy, także Niemcy Francuzi mają problem - powiedział w programie "Newsroom" WP Tomasz Obszański, przewodniczący NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność". - Być może to będzie maj, może czerwiec. Rolnicy się szykują. Jest solidarność rolników europejskich. Nie ma zgody na to, by była sprowadzana żywność z Ukrainy bez reguł. Wyjazd Donalda Tuska do Brukseli byłby dobry, bo pokazałby, że mu na nas zależy, że walczy o polskiego rolnika, konsumenta, że coś w końcu tej kwestii zaczyna "pękać", my się tego domagamy. To jest reprezentant Polski i musi pokazać siłę negocjacji w UE. Może to by pokazało jakieś światełko w tunelu. Te ostatnie rozmowy nic nie dały. Wysłuchał głosów rolników. Nic więcej. Oczekujemy od rządu zablokowania granicy do czasu uporządkowania sytuacji na Wschodzie, czy to poprzez cło, czy embarga, czy inne rozwiązania. Musimy na chwilkę się...
rozwiń
KOMENTARZE
(117)
Nie dla rządu...
2 miesiące temu
Brawo rolnicy ! Jedyni którzy się obudzili ! Reszta u mrze z ręką w nocniku albo i bez nocnika wszak zielony ład. Wszyscy mamy na trawę i żreć !
Montreal
2 miesiące temu
Guras gdyby rolnicy mieli super nie byłoby problemu żadnych protestow chyba stwórca odebrał Ci rozum ! Przesyłam ci kondolencje z powodu braku myślenia rusz łbem ocknij się mlodziencze i zacznij logicznie myśleć !
Montreal
2 miesiące temu
Jednak post ukazał się może cenzor przeoczył lub przysnął! Człowieku jeśli przysnales to zabiorą ci premie !
Montreal
2 miesiące temu
Nie wiem czy ten post się ukaze pojawia się cenzura ! Money słuszne są protesty rolnicze które mają miejsce w innych krajach Europy!Jeśli rolnicy poniosą porażkę wówczas mamy zapewnioną wędrówkę w zaświaty !
Guras
2 miesiące temu
Rolnicy mają wszystko. A ty przedsiębiorco upadaj.
...
Następna strona