Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Zaczynamy mieć chaos". Były minister gospodarki mówi o cukrowej panice

- Polska, jeden z większych producentów cukru w Europie, ma problem. Wystarczy bowiem kilka sygnałów i nagle okazuje się, że wracamy do złotych czasów w stanie wojennym, kiedy kupowało się wszystko, co było do wzięcia, niejako na zapas - mówił w programie "Newsroom" WP Janusz Piechociński, były minister gospodarki w rządzie PO-PSL, komentując obecną panikę cukrową w sklepach. - To, że w XXI wieku brakuje jednego z podstawowych produktów w sieciach handlowych, a w środę kilka z nich podjęło decyzję o limitowaniu cukru, tworzy dziwne zjawisko. To pokazuje, że w życiu codziennym i gospodarce zaczynamy mieć chaos. Cukru nie zabraknie - zapewnił. - Martwi mnie jedno: że ta dramatyczna susza, mimo że mieliśmy półtora tygodnia temu spore deszcze, to jednak w dalszym ciągu w lasach i na polach mamy stan suszy rolniczej i hydrologicznej. A to wszystko przekłada się na dużo mniejsze plony. Minister rolnictwa zwrócił uwagę, że to będzie rok w zbożach zdecydowanie gorszy...
rozwiń
0
0
158
Podziel się
Komentarze (158)
zobacz więcej komentarzy (158)
KOMENTARZE
(158)
Adam
2 dni temu
Panie Piechociński, co Pan zrobił za czasów swojego rządu, WSTYD, WIELKI WSTYD.
Babcia
4 dni temu
Rząd specjalnie to zrobił żeby podnieść ceny. A suweren ma zaciska zeby zbierać chrust 8 cicho siedzieć. Ot i całe rządy pisu. To jest państwo które rabuje obywateli. Niby dają a w rezultacie tylko nietoby maja jako tako.
Józef
7 dni temu
Piechociński należy do Tuskowej mafii niemieckiej która postawiła sobie za zadanie zmienić Rząd w Polsce na pro-niemiecki. Wykorzystają każdą okazję by zasiać w Polsce panikę, cukrową czy inną. Tym łatwiej to robią że jak ktoś tu już słusznie zauważył, cukrownie i supermarkety są w większości niemieckie
Anno
1 tyg. temu
Nie bardzo was rozumiem ,widzicie że zaczyna czegoś brakować , coś upada panikujcie a nie zobaczycie jakie są ku temu czynniki że tak się dzieje bo najłatwiej oskarżyć kogoś kto być morze nie bierze za to żadnej odpowiedzialności ( nie wiem ) , ale wiem że jesteśmy narodem narzekającym że nawet zamiast Warszawy stolica stała by się Belgia to i tak byście narzekali ale na tamtą stolicę która i tak by was ignorowała .
Piotr
1 tyg. temu
Myślę że pan Kowalczyk już tak ładnie nie mówi o cukrze bo wstyd by w Polsce brakowało cukru ,kto w końcu rządzi w Naszym kraju.-widać że nikt.
...
Następna strona